Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki a ciąża


Gość kochaj_albo_rzuc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kochaj_albo_rzuc

Witam, moja @ spóźniła się 6 dni, ale dostałam ją trwała 3 dni zaledwie i ledwie co jej było (zawsze są obfite i trwają około 6-7 dni) , kochałam się z chłopakiem dzień przed @ i myślałam że wtedy nie można zajść w ciąże ... (chłopak skończył we mnie) test robiłam 3 dni po spóźnieniu się @ ale wyszedł negatywny ... czy mam powtórzyć test czy coś ze mną jest innego ?

Odnośnik do komentarza
Gość kochaj_albo_rzuc

no mi się wydawało że to ciąża, ale ten okres już teraz mnie zmylił i ten test ... ja tam bym chciała mieć dziecko. w piątek będzie 14 dni od stosunku ... i wtedy zrobie jeszcze jeden . zobaczymy. bo nigdy takiej @ nie miałam

Odnośnik do komentarza

Witam Zacznę od tego ze mój okres zawsze był regularny co 22 dni i trwał 5 dni w tym cyklu okres a moze krwawienie bo tak to wyglądało spóznił się 6 dni i trwał niecałe 3 dni był bardziej skąpy od tego jaki zawsze miałam oraz była to krew w małych ilościach bez skrzepów oraz od pewnego czasu mam bóle w podbrzuszu , jajnika oraz mdłosci i uczucie ze brzuch mam jak piłke. Czy moze to byc ciaza?Dosc zle sie czuje . Stosunek był wiec boje sie ze to ciaza . Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam. 10 wrzesnia skończyły mi sie dni plodne, 12 byl stosunek z prezerwatywa, nie pekla, kilka dni pozniej się przeziebilam i mialam goraczke, 20 byl kolejny stosunek, prezerwatywa tez byla cala. Caly miesiąc spedzilam w nerwach, czy nerwy i przeziębienie moga wpłynąć na okres? Dwa-trzy dni temu powinnam dostac miesiaczke,jednak dalej ani sladu po mnie. Czy moze to byc ciaza czy po prostu opoznienie przez chorobę i stres? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...