Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie ostatniej tabletki antykoncepcyjnej a ryzyko ciąży


Gość tgb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewne pytanie, od czerwca moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne ok 20 lipca zgbubila ostatnia tabletke (o ile sie nie myle byl ta piatek, w sobote miala wziac ostatnia a w pon. dostała okresu) we wtorek była u lekarza bo nast. opakowania i zapytala sie co w takim wypadku jezeli nie wziela tej jednej tabletki. Lekarka powiedziala ze nie ma powodow do obaw i ma jak najszybciej wziac tabletke (wziela zaraz po wizycie) przedwczoraj skonczylo sie jej opakowanie i moje pytanie jest nastepujace czy okres w takim wypadku jest mozliwy skoro przerwy w braniu tabletek bylo tylko 2 dni ? Czy byla ona odpowiednio chroniona ?

Odnośnik do komentarza

biorę tabletki bonadea. w 3 tygodniu opakowania bralam antybiotyk więc pojawiła się lekka biegunka. w związku z tym i ponieważ chciałam przesunąc cykl nie wzięłam ostatnich dwóch tabletek. zrobiłam 7 dniową przerwę i czy mogę teraz zacząć nowe opakowanie. pojawił się bardzo skąpy okres. trwał 4 dni.

Odnośnik do komentarza

Witam. Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Vibin mini. Mają 28 tabletek. 21 różowych z hormonami, 7 tabletek placebo. Zapomniałam zażyć ostatnią różową tabletkę z 3 tygodnia stosowania. Zorientowałam się dopiero po 7 dniach. Wtedy od razu zaczęłam kolejne opakowanie. W czasie 7 dniowej przerwy (tabletki placebo) wystąpiło krwawienie, tak jak zazwyczaj. Czy postąpiłam właściwie? Czy fakt, że wystąpiło krwawienie oznacza, że nie doszło do zapłodnienia? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...