Skocz do zawartości
Forum

Pomylona kolejność tabletek Vibin Mini


Gość ankap89

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam pytanie. Wczoraj pomyliłam kolejność tabletek Vibin Mini i zamiast tabletki z poniedziałku wzięłam tabletkę z wtorku. Pragnę zauważyć, iż nowe opakowanie zaczynam własnie od wtorku a to jest koniec 2 tygodnia opakowania. Czy to ma jakiś wpływ na skuteczność antykoncepcji?

Odnośnik do komentarza

Witam. Stosuję tabletki antykoncepcyjne Vibin. Skonczyłam stosowac zolte tabletki i pojawilo sie krawienie wiec wzielam pierwsza tabletke z nowego opakowania, okazalo sie ze to bylo tylko plamienie lekie, ale bylo okres dostalam przy trzeciej tabletce. Teraz codziennie mam lekkie krawawienie. Czy to ozacza ze cos jest nie tak, ze ta pomylka wywolala jakies niepowolane skutki ? Prosze o szybka odpowiedz eksperta. Bardzo sie denerwuje.

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem... Nie wzięłaś całego opakowania tabletek? Tylko pierwsze opakowanie bierze się od 1 dnia miesiączki, kolejne bierzesz już ciągiem, 21 tabletek z hormonami, 7 placebo, 21 z hormonami, 7 placebo itd... A dzień w którym występuje krwawienie nie ma już teraz nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mam duży problem ponieważ pomyliła mi się ostatnia pigułka czerwona leku Vibinmini z biała. Było to wczoraj zorientowałam sie dzisiaj, gdyż dzis powinnam wziąć pierwszą białą a zobaczyłam że jest jeszcze czerwona . Pod spodem nie było juz białej. Dodam że rano współżyłam z partnerem. Gdy sie zorientowałam zamiast przeczytać dobrze ulotke wziełam jeszcze ta ostatnia czerowna tabletke poprostu chyba ze strachu (wiem że to głupie ale czasmi człowiek nie myśli). W toalecie zoabczyłam ze tak jakbym dostała okresu. Mam pytanie jakie sa szanse zajścia w ciąże czy zalecają Państwo pocie jutro np po tzw. tabletke po do ginekologa gdyż rano minie 24 godz od stosunku niezabezpieconego skoro nie wziełam tej czerwonej tabletki. Prosze o pomoc z góry dziękuje za odpowiedź. Prosiłabym również o rade jak mam teraz zaczac przyjmowac tabletki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...