Skocz do zawartości
Forum

Strach przed nowym związkiem


Gość Myszunia2409

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Myszunia2409

Witam, pół roku temu rozstałam się z chłopakiem z którym byłam 6 lat. Od 2 miesięcy zaczęłam spotykać się z kimś innym. Traktowałam go bardziej jak przyjaciela z którym spędzałam czas i z nim rozmawiałam, żeby oderwał mnie od myśli o byłym partnerze. Tylko że on coś do mnie poczuł ja do niego nie. Powiedziałam mu o tym od samego początku że nie chcę mu robić żadnej nadzieji, ale chciałam zaryzykować. Spróbowaliśmy być razem ale to nie wyszło nam na dobre. W jakimś sensie namawiał mnie żebym się z nim kochała. Chociaż ja nie chcialam bo dla mnie to nie jest najważniejsze a były partner byl moim pierwszym. No ale pewnego dnia stalo się, zrobiliśmy to. Później żałowałam i to mnie od niego oddaliło. On dalej sie o mnie stara chociaż ja nie chce związku. Może za malo czasu minęło od rozstania z byłym albo po prostu boje się zacząć coś nowego. Sama już nie wiem. Nadal czuje coś do byłego chociaż on próbuje ukladać sobie życie na nowo z kimś innym. I do tego wyjeżdza za granice do niej. Może nie umiem się z tym wszystkim pogodzić...

Odnośnik do komentarza

mysle ze potrzebujesz czasu... albo sie kogos kocha albo nie.. albo poczuje sie od samego poczatku cos albo nie.. tak jest w Twoim przypadku nie chodzi o to ze sie boisz tylko o to ze bardzo chciala bys miec kogos kogo pokochasz tak jak bylego.. wiadomo szybko to nie nastapi bo ciagle myslisz o bylym ale daj sobie czas.. bylam w podobnej sytuacji chlopak mnie zostawil bez slowa wyjasnienia a to byla pierwsza wielka milosc i wiesz co ? najlepszym sposob zeby zapomniec byla nowa milosc.. po okolo pol roku od rozstania poznalam wspanialego faceta.. i wlasnie planujemy slub.. nie pokazuj bylemu ze Ci na nim zalezy .. uloz swoje zycie od nowa wiadomo latwo nie bedzie.. ale na prawde sa jeszcze na tym swiecie wspaniali faceci

Odnośnik do komentarza
Gość Myszunia2409

Jak to mówią czas leczy rany i to będzie chyba najlepsze rozwiązanie całej sytuacji :)

Anna12346 Masz rację chciała bym poznać kogoś kogo tak samo pokocham może nawet i mocniej. I gratuluję ślubu.

Lady in Red Za szybko chciałam wszystko ułożyć na nowo i wiem że tak się nie da. Najlepiej być samej przez jakiś czas i pogodzić się z tym wszystkim.

Wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...