Skocz do zawartości
Forum

Utrata wagi, brak apetytu i problemy ze snem a stres


Rekomendowane odpowiedzi

Mam straszne zawirowanie teraz w zyciu, a wiąrze się to moimi uczuciami... a problem jest taki że od 2 tyg praktycznie wogóle nic nie jem... mocno chudne, bo dosłownie ok 1 kg dziennie... wszystko mnie boli , do tego nie moge spać, szybko sie budze ...nie mam wogóle apetytu, a jak juz cos zjem to zaraz jest mi nie dobrze... czy to moga byc objawy stresu ? czy wyrzutów sumienia?

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

to na 100% przez stres. Reaguje dosłownie tak samo. Jak bardzo mi się nie układało to waga zeszła mi do 36 kg (przy wzroście 165cm). Postaraj się jakoś odreagować. Może poświęć jeden dzień tylko i wyłącznie dla siebie. Wiesz, jakaś kosmetyczka, fryzjer, sport, mocna impreza - coś co pomaga się Tobie wyładować.

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

ludzie w różny sposób reagują na dużą i dłuższą dawke stresu. Teraz już przynajmniej wiesz, laczego tak się dzieje - nie musisz się martwić, że to jakaś dolegliwość jest.

A może napiszesz co się dzieje i wspólnie postaramy się jakoś okiełznać sprawę? Co kilka głów to nie jedna :)

Odnośnik do komentarza

A może napiszesz co się dzieje i wspólnie postaramy się jakoś okiełznać sprawę? Co kilka głów to nie jedna :)[/quote]

Byłam w mocno nie szczerym i nie szczęśliwym związku, przez ponad 5 lat, a w miedzy czasie poznałam kogoś innego i zaczelam do tego drugiego coś czuć... Nie wiedzialam co mam zrobic itd, ale podjełam decyzje - zakonczylam mój związek i wybrałam tego drugiego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...