Skocz do zawartości
Forum

Tyłozgięcie macicy a ciąża


Gość askd123123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość askd123123

Witam!!

Staramy sie o dziecko od ostatniej miesiaczki czyli 9 czerwca. Mam czasem nieregularne miesiaczki w terminie kiedy powinnam dostac okres zauwazyłam bardzo skape plamienie w kolorze zoltawo kremowym i przezroczysty sluz z drobinkami krwi widoczne to tylko przy wizycie w toalecie. Okresu dalej nie mam ginekolog powiedzial ze ciazy nie widzi tylko stwierdzil u mnie tylozgiecie macicy ale czy jesli kochalam sie z mezem tydzien przed wizyta u lekarza to czy jest on w stanie wykryc ewentualna ciaze??? Prosze pomozcie mi i podpowiedzcie co to moze byc??

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych danych ocenić, czy jest Pani w ciąży. Bez wątpienia można jednak stwierdzić, że podczas wizyty lekarz nie mógł jednak jeszcze stwierdzić ciąży. Proszę zatem wykonać test ciążowy (14 dni po stosunku) lub badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi (po około 8 dniach od stosunku).

Odnośnik do komentarza

...moja sytuacja :
....wiec okres miałam 9.06. do zapłodnienia doszło 16.06.
byłam u lekarza stwierdził ciążę :) wsumie był to 4 tydzien,bardzo sie ucieszylam,miałam lekkie krwawienia dostałam luteine 2x1,ustało czułam sie super tydz.pozniej lekarz powiedział ze na usg nie ma ciazy ,ze płód sie wchłonął :(( czy to możliwe??? mam nadal mdłosci,przez ten cały czas mierze temperature do pochwowo jest powyzej 37,3...boje sie ze lekarz sie pomylił.. piszcie czy to wogole mozliwe :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...