Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie po Escapelle


Gość awil

Rekomendowane odpowiedzi

witam kilka tygodni temu wzięłam escapelle i o okolo miesiacu dopadlo mnie zle samopoczucie, mam naiety brzuch czasem mnie boi, nie mam apetyytu, zawroty głowy- to trwa juz kilkanascie dni. w miedzyczasie ialam 2 okresy w normalnych terminach nieco mniej obfite, testy dwa wysszly negatywne zrobione po 3 i 5 tygodniach od stosunku, lekarz takze wykluczyl ciaze. czy moje dolegliwości po tak dugim czasie moga byc spowodowane escapele? sama juz nie wiem co o tym wszystkim myslec

Odnośnik do komentarza

dodam, że ginekolog wykluczyl ginekologiczne nieprawidlowosci, a tez myslalam ze sie czym strulam albo jakis wirus, ale to juz trwa z 3 tygodnie wiec chyb jednak nie. mozliwe ze tak bardzo odczuwalne fizyczne dolegliwosci spowodowane sa stresem moze?

Odnośnik do komentarza

badania laboratoryjne zrobilam i za bardzo w nich nic nie wyszlo, czekam jeszce na usg. Dodam jeszcze ze w mojej rodzinie sa przypadki zespolu jelita drażliwego natomiast objawy sa inne, wiec ni wiem czy jakos to wiązać ze sobą

Odnośnik do komentarza

Witam!
Dolegliwości mogą być spowodowane przyjęciem tabletki Escapelle, lecz jest to mało prawdopodobne po takim okresie czasu. Inną przyczyną występujących objawów mogą być nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się na umówione badanie w wyznaczonym terminie. Z wynikiem badania należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza rodzinnego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Odnośnik do komentarza

Witam. 30 listopada dostałam okres (cykle zwykle 28-dniowe, w październiku 4-dniowe opóźnienie). 3 grudnia zdarzyła mi się wpadka, na drugi dzień zażyłam Escapelle. 9 grudnia wystąpiło małe krwawienie. Obecnie od 18 grudnia bolą mnie piersi, są nabrzmiałe, do tego dochodzą lekkie kłucia w podbrzuszu. Czo to mogą być efekty uboczne tabletki? Czy jest sens wykonywać teraz test ciążowy? Nigdy nie brałam żadnych tabletek antykoncepcyjnych, tabletka "po" również była moją pierwszą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...