Skocz do zawartości
Forum

Utrata energii do życia w klasie maturalnej


Gość PATKA1608

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PATKA1608

Witam. Mam 19 lat i w tym roku skończyłam liceum, zdałam mature a teraz podjęłam pracę wakacyjną. Uczę się wzorowo, chodziłam do dobrego liceum i ukończyłam je z wyróżnieniem. Dawniej imprezowałam i byłam szczęśliwa. Potem zaczęły się problemy bo czułam się odrzucona i poniżana przez rodzinę ale miałam przyjaciela który mnie rozumiał i było znośnie. Rok później poznałam mojego obecnego chłopaka. To było na wakacjach kiedy mój przyjaciel wyjechał na 3 mies. za granicę i nie miałam nikogo a wtedy najbardziej potrzebowałam. Zakochałam się choć to nie jest związek pełen burz namiętności ale wiem że to z nim chce być do końca. I wtedy przyszła klasa maturalna, najtrudniejszy rok ze wszystkich. Kosztował mnie dużo i coś się zmieniło...straciłam energię do życia,nic mi się nie chce....dawniej tak nie było...nie mam pasji...nie chce mi si rano wstawać z łóżka. Myślałam że to przez przemęczenie ale nie przeszło

Odnośnik do komentarza
Gość PATKA1608

Dodam jeszcze że przez mój związek straciłam tego przyjaciela, który nie akceptował tego że nie mam już dla niego tyle czasu. Poza tym w te minione wakacje mój tato trafił do szpitala i postawiono mu diagnoze raka nieoperacyjnego który był juz w tak zaawansowanym stanie ze niemal odmówili leczenia. Gdy zobaczyli go miesiąc temu w szpitalu byli zszokowanie że jeszcze żyje

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Patka wydaje mi się, że Twój stan jest spowodowany chronicznym stresem - taki stres powoduje wyczerpanie organizmu.
Mam wrażenie, że wciąż męczy Cię także sytuacja z Twoim przyjacielem - czy nie da się tego naprawić?
Postaraj się znaleźć jakąś odskocznię od codziennych problemów - czy masz hobby, które pomogłoby Ci odciągnąć uwagę od zmartwień?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...