Skocz do zawartości
Forum

Biała wydzielina z pochwy a ciąża


Gość KRz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Panie oraz wszystkich Panów,
Mam takie pytanie czytałem troszku różne artukuły i chciałbym usłyszeć Państwa opinię. A mianowicie, moja dziewczyna ostatnią miesiączkę miała 25maja do dzień dzisiejszy nie pojawiłą się u niej kolejna (a minęło już dość sporo czasu), 22 czerwca robiła test ciążowy i wyszedł negatywny. Uprawialiśmy seks w zabezpieczeniu, nigdy nie pękła nam prezerwatywa. Jedynie z oznak ciąży jakie wyczytałem to jest to, że ma brak miesiączki oraz pojawiła się przezroczysta raz biała wydzielina z jej narządów płuciowych, oraz problemy trawienne (nie koniecznie muszą być objawem, ponieważ od zawsze ma problemy żołądkowe "refluks żołądka"). Często zdarza się jej, że miesiączka przychodzi z opóźnieniem 2-3tygodni. Ważną dodatkowa informacją może być to, że w czerwcu miała dość sporo sytuacji stresowych (sesja) a od lipca pracuje po 11 godzin dziennie zbierając owoce. Prubuję wyciagnąć ją do lekarza, ale ciągle mi powtarza, że się dobrze czuje i że się jej często zdarza nie mieć w terminie miesiączki i nie powienna być w ciąży. Dodam, że na początku czerwca oddawała krew. Czy jest duża szansa procentowa, że jest w ciąży?
Serdecznie dziękuję za pomoc i szczere odpowiedzi
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Pana przypadku ryzyko ciąży jest niewielkie. Zdecydowanie nie powinien mieć Pan zatem powodów do niepokoju. Ponieważ Pana partnerka ma nieregularne cykle, to właśnie to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna braku miesiączki. Proszę namówić partnerkę na wizytę u specjalisty ginekologa - wskazana jest bowiem dokładniejsza diagnostyka nieregularnego cyklu.

Odnośnik do komentarza

Próbuję przez 5miesięcy ją namówić ale teraz już jest coraz bliżej podjęcia tej decyzji. Przeczytałem dużo artykułów na ten temat i wiem że może to być przyczyna hormonalna, i różnych chorób.
Dziękuję ślicznie za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
KRz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...