Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, szumy uszne i mdłości


Gość załamana12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamana12345

Witam,
Piszę w imieniu bliskiej mi osoby, jesteśmy wyczerpani chodzeniem po lekarzach, którzy nas zbywają.

Proszę o poradę wszystkich o podobnych doświadczeniach, a dokładnie zaczęło się od zawrotów głowy, zrobiony rezonans głowy, kręgosłupa i wszystko ok, co prawda kręgosłup zniszczony bardzo ale neurolog stwierdziła, że to nie ma nic wspólnego z zawrotami, do tego dochodzi szybkie bicie serca oraz mdłości, zaznaczę iż zawroty głowy i otępienie trzyma non stop bez przerwy, od tygodnia doszły mdłości, które wogóle nie pozwalają funkcjonować (mdłości były wcześniej ale mijały, teraz wróciły ze znacznie wiekszą siłą) zero badań na żołądek i jelita.

Do tego na ciele pojawiła się dziwna wysypka w postaci krążków czerwonych , głownie na cłych rękach (dermatolog rozkłada ręce i mówi że nie wie co to jest, nigdy z czymś takim się nie spotkałą tragedia)

Laryngolog, neurolog, lekarz rodzinny twierdzą, że wszystko niby w normie i nie chcą dalej pomóc, jakie można jeszcze badania zrobić? Już nie wiemy gdzie szukać pomocy, zaznaczę, że osoba ma 50lat, już zastanawiamy się nad menopauzą lub nerwicą ale czy ona może dawać takie objawy?

Proszę o pomoc, naprawdę jesteśmy zdesperowani, będę wdzięczna za radę eksperta.
Jestem załamana, ledwo sama funkcjonuję, bardzo będe wdzięczna za wszelikie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana12345

Żadnych wyjazdów nie było w najbliższych kilku latach.
Wszystkie te objawy są bardzo dziwne tymbardziej , że po wykonanych badanich nikt nie może postawić diagnozy, żaden z lekarzy nie wie co to może być a objawy strasznie męczące

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli wielu lekarzy mających możliwość zbadania oraz zlecenia badań dodatkowych nie było w stanie postawić diagnozy to tym bardziej jest to utrudnione w ramach porady internetowej. Być może objawy są powiązane z różnymi chorobami. Proszę ponownie udać się na wizytę do specjalisty neurologa. Warto również skontrolować układ pokarmowy.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana1235

Wykonaliśmy również gastroskopie i też wszystko wporządku, szukamy dalej, jak już wszystkie badania będą zrobione i wszystko ok być może będzie to nerwica jak Pani wyżej wspomniała :) ale to dopiero po kompleksowym zbadaniu, czy ktoś jeszcze coś proponuje wykonać?
Na obecną chwile nadal szukamy przyczyny, jeżeli ktoś miał podobne objawy, proszę opisywać swoje histrie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość chroniczny

Witam. Zupelnie przypadkowo ujrzalem ten watek, a udzielam sie w innym. Zainteresowal mnie tytul tego tematu. Otoz sam przez ostatnie cztery tygodnie doswiadczalem bolu glowy, uciskowy bol, jakbym mial zbyt mala opaske zalozona na glowe. Chwile pozniej doszly zawroty glowy, okazjonalne nudnosci. Czasami mam wrazenie jakby dzialo sie cos ze wzrokiem. Wczesniej nawet mialem uczucie klucia w okolicach serca, nawet dzisiaj jakby ktos mi wbijal tam szpilke. Tydzien temu pojawil sie szum w lewym uchu, w tym samym czasie mialem lekkie krwawienie z niego w trakcie czyszczenia. Lekarz pierwszego kontaktu zajrzyl do uszu, w oczy, oraz za nie. W uchu mialem rozciecie, prawdopodobna przyczyna szumu. Krwawienia juz nie ma, ale szum wciaz obecny. Zasugerowal tez wizyte u okulisty, niejako dostrzega jakas wade. Wczesniej robilem badanie krwi. Ogolnie dobrze, ale moja mama (robi badania krwi) zwrocila uwage na bardzo niski poziom magnezu i witaminy b12 we krwi, ledwo lapie sie w normie, a z drugiej strony wapn bardzo wysoko, prawie poza norma. Zatem proponuje zbadac te pierwiastki. Od dwoch tygodni suplementuje sie nimi w diecie. Jest nieco lepiej. Lekarz pierwszego kontaktu (w Anglii) zalecil powtorzyc badania krwi. W nastepnym tygodniu ide do okulisty (byc moze jakas wada wzroku powoduje napiecie miesni glowy) oraz do laryngologa. Sam sie zaczynam zastanawiac nad nerwica, ale jakos nie pasuje mi ona. Wyczytalem, ze niedobor pierwiastkow, o ktorych wspomnialem albo glista ludzka moze powodowac podobne do nerwicy dolegliwosci. Reasumujac, warto zbadac krew, moze isc do okulisty jesli wzrok szwankuje, i moze laryngolog, zeby sprawdzic czy to nie blednik. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam tez od jakis 4 miesiecy mam takie same dolegliwosci oraz doszly jeszcze inne tez nie wiem jak sobie z tym radzic mieszkam w Holandi i ci lekarze sa jacys dziwny mialam juz kilka badan robionych nawet przeswietlenie pluc poniewaz gorzej mi sie oddycha teraz robia badania na cysty oraz jajeczka robakow poniewaz moze to byc jakis pasozyt u mnie jedynie z badan krwi stwierdzono brak witaminy D ktora teraz zazywam zrobila bym na waszym miejscu badania na pasozyty bo one dawaja rozne objawy u kazdego czlowieka sa inne jest ich mniej lub wiecej czasem nawet sa bezobjawowe Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...