Skocz do zawartości
Forum

Alkohol, tabletki antykoncepcyjne i ciąża.


Gość Jeszczenieteraz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jeszczenieteraz

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć, jakie jest prawdopodobieństwo, ze zaszlam w ciążę. Jest to dosyć popularny temat ale nic nie mogę odnośnie swojej sytuacji znaleźć. Otóż biorę tabletki antykoncepcyjne od kilku miesięcy. Regularnie i o stałych porach. Wczoraj kochalam się ze swoim chłopakiem będąc pod wpływem dużej ilości alkoholu. Dodam jeszcze, ze wydaje mi się, ze mam teraz dni nieplodne. Mam duże obawy z tego względu, ze był to pierwszy raz z wytryskiem w mojej pochwie. Nie wiem także jak mam się zachować. Bo z jednej strony zawsze o takim zakończeniu marzyłam, a z drugiej strony paraliżuje mnie strach, bo jestem jeszcze młoda. Proszę o wyrozumiałość i odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli regularnie stosuje Pani antykoncepcję hormonalną, to ryzyko ciąży jest znikome. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Proszę także pamiętać, że skuteczność antykoncepcji hormonalnej mierzona jest na grupie kobiet nie stosujących żadnej dodatkowej metody antykoncepcyjnej, co oznacza wytrysk wewnątrz pochwy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...