Skocz do zawartości
Forum

Kompleksy, wyjazd z domu rodzinnego i płaczliwość


Gość nikolcia93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nikolcia93

Właśnie kończę 1 rok studiów. W ciągu tego roku wiele się zmieniło, wyprowadziłam się od rodzinnej miejscowości o kilkaset kilometrów, usamodzielniłam się. Doszedł stres, nauka, nieprzespane noce.
Jestem w związku od 3 miesięcy, niby krótko ale mam wrażenie że znalazłam idealną osobę dla siebie.
problem w tym że ja nie czuje się idealna dla niego.
z dnia na dzień czuje coraz większą pustkę, najchętniej nie wychodziłabym z łóżka. wszystko mnie smuci , stresuje. do tego mam ogromne kompleksy i zerowy brak wiary w siebie. Nie mogę nawet pójść z nim na plaże , bo w temperaturze 30 paru stopni, nie stać mnie na to aby zdjąć koszulkę. mam 160 cm waże 60,5 kg. może to nie jest monstrualnie dużo ale nie umiem już nawet patrzeć w lustro. on mi mówi że nie chce żebym sie zmieniała ale że ostatnio coraz częściej płacze, co chwila zmieniam zdanie, sama nie wiem czego chce.
Nie wiem już sama co ze sobą zrobić.
Proszę o poradę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli się kochacie, to powiedz mu o tym, że przy nim czujesz się nie dowartościowana, nie wiem brakuje Tobie pieszczot z jego strony lub zabiegów, byś mogła przy jego boku czuć, ze Jesteś piękna i wyjątkowa. Facet może zacznie się starać, by podnieść twoją samoocenę, jak również byś nauczyła się od nowa, pokochać swoje ciało. Nie wiem dlaczego kobiety robią problem z własnym wyglądem ciała, skoro facet uwielbia kobietę nie za wygląd lecz ogólnie za dotyk, to jak ona na to reaguje, czy jest jej przyjemnie. I za to, że kobieta wyzwolona potrafi obdarować później takim samym dotykiem jak facet.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Rzeczywiście w ciągu ostatniego roku miałaś bardzo dużo stresu - przeprowadzka, studia, tęsknota za domem, nowe znajomości oraz nowy związek. Takie sytuacje bardzo mocno obciążają organizm człowieka, w szczególności układ nerwowy. To może prowadzić do obniżenia oraz wahań nastroju. Postaraj się dobrze wypocząć w ciągu wakacji - zadbaj o odpoczynek, relaks oraz prawidłową dietę.
Jeśli chodzi o to, że nie czujesz się idealna dla swojego partnera - to zastanów się, co by pomogło, abyś zmieniła swoje odczucia w stosunku do samej siebie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...