Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie sromu i nieprawidłowy śluz


Gość choradziewczyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość choradziewczyna

Witam wszystkich, siebie i mojego chłopaka wplątałam w niezłą zagadkę, a mianowicie, towarzyszą nam objawy od 3 lat, mnóstwo leków zostało zażytych, a niestety efektów poprawy nie ma. Chciałabym się podzielić z Wami moją historią, i proszę o porady, za każdą będę wdzięczna. Przed moim chłopakiem (jestem jego pierwszą dziewczyną) miałam tylko jednego partnera, na pewno musiałam się od niego zarazić (nie mam z nim kontaktu). W maju 2010 roku rozpoczęliśmy współżycie, ale z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy (zawsze podczas jakiegokolwiek stosunku byliśmy zabezpieczeni przez prezerwatywę), ale czasami mój śluz przedostał mu się na podbrzusze. Ale też uprawialiśmy seks oralny (ja mu robiłam wiadomo co). Moje objawy rozpoczęły się w lipcu 2010 roku i trwają do dzisiaj, odczuwam swędzenie sromu, a wygląd mojego śluzu też nie wydaje mi się w porządku, pomimo że z wymazu z pochwy bakteriologiczny i mykologiczny, biocenozy pochwy wychodzi prawidłowy. z wymazu sromu wyszło mi ecoli średnioliczne. Kał na pasożyty miałam robiony - nic nie wyszło na szczęście. jeszcze miałam robiony wymaz PCR na chalmydię trachtomatis, krew na kiłę, na hiv, wymaz z kanału szyjki macicy na mycoplasmę hominis i ureaplasmę species, wymaz na rzeżączkę, wymaz z cewki moczowej bakteriologiczny - na szczęście żadna z tych chorób nie wyszła, tylko niestety czemu cały czas towarzyszą nam objawy. A właśnie objawy u mojego chłopaka to pieczenie cewki moczowej, mętny szczypiący mocz, bóle podbrzusza. z wymazu z cewki moczowej wyszła mu klebsiella pneumoniae. Nie miałam jeszcze robione badanie na hpv, mycoplasmę genitalium i ureaplasmę urelaticum. ach... cytologia też w porządku

zapomniałam dodać że z wymazu z gardła też mi nic nie wyszło, lecz na tylnej ścianie gardła mam kilka pęcherzyków czerwonych i flegmę

Odnośnik do komentarza

Witam!
Przede wszystkim warto podkreślić, że z opisu wynika, że miała Pani wykonane bardzo liczne badania mikrobiologiczne, których wyniki są prawidłowe. Pani objawy oraz prawidłowe wyniki tych badań wskazują na fakt, że najprawdopodobniej ma Pani infekcję spowodowaną przez jakiś inny patogen. W opisie nie widzę badania w kierunku rzęsistka, więc takie badanie sugeruję wykonać.

Odnośnik do komentarza
Gość choradziewczyna

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje. I dziękuję też za porady. Na bieliźnie wyschnięty kolor śluzu przybiera barwę żółtą, a czasami jakby też i zieloną. Czasami on jest też taki gęsty jakby, przepraszam za wyrażenie, "glut". W badaniu na czystość pochwy (biocenoza pochwy) rzęsistka nie wykryto.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłas tak wiele badań, że trudno podpowiedzieć coś jeszcze. Zrób jeszcze te badania o których wspomniałaś, może one rozjaśnia obraz. A może to jakieś uczulenie, nie myślałaś o tym? Z tym żelem to prawda, tez stosuje provag żel i cenię go za szybkie łagodzenie świądu. Doraźnie pomoże na pewno, a przyczyny i zasadnicze leczenie to juz zostawmy specjaliście.

Odnośnik do komentarza
Gość choradziewczyna

okazało się również, że chłopak ma już niestety zapalenie prostaty. a ja czasem na sromie odczuwam oprócz swędzenia takie ukłucia. jeszcze mnie to zmartwiło, że podczas pobierania wymazu na resztę tych badań których jeszcze nie zrobiłam, położna zauważyła zmiany na szyjce. umówiłam sobie już wizytę u Pani ginekolog, ale martwi mnie to co mogą oznaczać te zmiany. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...