Skocz do zawartości
Forum

Wysypka i gorączka przy ząbkowaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mamy!
musze zasiegnac porady bo poszlabym do lekarza ale moze ktoras z was miala podobne problemy z malenstwem i nie bede musiala leciec. A wiec moja kruszynka od jakis 5 dni ma wysypke nie jest na bardzo widoczna ani czerwona ale widac ja pod swiatło jakby pokrzywka. Najpierw zaobserwowałam ja na karku i uszach a teraz cale czoło moze troszke na policzkach ale znikome. natomiast od 3 dni ma temperatrure dosc wysoka ponad 38 ale dzisiaj jest ona lzejsza 37 bo pirwsze dwa dni ciezko bylo ja zbic teraz juz lepiej. Jeszcze wazna sprawa widze rowniez wychodzace powoli zabki...skojarzylam ta temperature z zabkami....ale wysypka...jestem juz wyczerpana bo nie wiem co robic...jest marudna ale ani kaszlu ani kataru nic z tych rzeczy. Moze wy cos pomozecie? Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli dziecko gorączkujący już 3 dni to nie ma na co czekac tylko trzeba pójść do lekarza. Nie wiem czym zbijasz temperature ale czasem paracetamol sobie nie radzi i trudniej jest zbic gorączke, ja stosuje Milifen, jest na bazie ibuprofenu i nigdy nie miałam problemu z opanowaniem gorączki. Co do wysypki to trudno powiedziec, raczej nie od ząbków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...