Skocz do zawartości
Forum

Mycie odbytu a dziewictwo


Gość Holandiaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Holandiaa1

Witam mam 16 lat nie rozpoczełam jeszcze współżycia i na razie nie zamierzam i właśnie otóż chciałam umyć swój odbyt i tam była dziurka (wiemy raczej od czego) i jeśli mi się tam jakby wsunął palec przez przypadek na max kilka mm i boję się teraz bo byłam pewna że to był dziura odbytowa ale teraz w sumie nie wiem czy nie pachwina i czy przez to nie mogłam stracić dziewicta bo krew mi nie poleciała nic mnie nie bolało a starałam się właśnie bo chciałam umyć tylko odbyt i boję się że tam ta dziurka co była to była z błoną dziewiczą albo boję się że mi palce nie wiem jakoś się suneły do pachowy i że mogłam nie świadomie przebić błonę bardzo się boję czy jest takie ryzyko ?? Proszę o szczerą odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jak można nie wiedzieć, czy wsadziło się palec w pochwy, czy odbyt? To czuć, to da się rozróżnić. Eh... W każdym bądź razie nie parząc na to gdzie trafiłaś znikome jest, żebyś przebiła błonę dziewiczą, bez obaw, na pewno ją zachowałaś.

P.S. bycie dziewicą nie oznacza posiadania błony dziewiczej, to tylko błonka, która może sama pęknąć nie raz.

Odnośnik do komentarza
Gość Holandiaa1

Ja miałam zamiar myć tylko odbyt i wiadomo jest to że nie wkaładałam sobie palców a to że teraz nie wiem to z nerwów właśnie starałam się tak myć by nie mieć później wątpliwości ale jak to ja teraz nie wiem i bedąc w szkolnej toalecie zobaczyłam 1cm ślad krwi i nauswa się pytanie czy to od błony ?? Bo gdyby od błony to chyba na palcach zakrwawionych nie miałam i chyba widziałabym jakby jakoś krwawiła tym bardziej że była jeszcze później w toalecie i jakoś nie spostrzegłam tej palmki może się nie przyglądałam ?? Poznająć teraz te nowe fakty dalej jestem dziewicą ??

Odnośnik do komentarza

Dalej jesteś dziewicą bo nigdy nie współżyłaś i dopóty nie będziesz współżyć będziesz dziewicą.

Jeżeli była krew to rzeczywiście może przerwałaś błonkę widocznie miałaś ją bardzo cieniutką, bo zazwyczaj palcem nie da się tak łatwo jej przebić. Chyba, że tego palucha wsadziłaś do odbytu i jakieś hemoroidy miałaś i naruszyłaś?

Odnośnik do komentarza
Gość Holandiaa1

ja że tak brzydko się wyraże nigdzie nie wsadzałam sobie palca.Skupiałam się głownie na myciu odbytu i jak dotykałam do tylko dziurki co jest w odbycie starałam się nie dotykać wtedy pochwy która jest obok miejsca gdzie się wydala mocz prawda?? Ja nigdy nie współżyłam chciałam być dziewicą do końca. Ale mama oglądałam tą bielinę stwierdziła że to nie jest krew że zaschnięta krew wygląda inaczej bo ta plamka przybrała kolor takiej kawy z mlekiem wiec nie wiem czy krew po kilku godzinach przybiera taki kolor.A w dodatku zaczeło mnie podbrudzać przed okresm Czy poznąć te fakty jest szansa że dale jestem dziewicą ??

Odnośnik do komentarza

Holandiaa1
ja że tak brzydko się wyraże nigdzie nie wsadzałam sobie palca.

A na samym początku pisałaś:

Holandiaa1
i jeśli mi się tam jakby wsunął palec przez przypadek na max kilka mm

Zastanów się co ty piszesz.
No właśnie nie zadawaj juz pytań czy dalej jesteś dziewicą, bo jak pisałam wcześniej dziewicą będziesz dopóki nie zaczniesz współżycia! Błona nie ma nic do tego.

Miesiączkujesz? Bo powinnaś i sądzę, że tak, ale nie rozumiem tego, że nie wiesz jak wygląda wyschnięta krew... Wyschnięta krew ma kolor właśnie brązowy!! Szczególnie w końcowej fazie miesiączkowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...