Skocz do zawartości
Forum

Niewyjaśniony ból podbrzusza i plamienie


Gość Monika9422

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika9422

Witam , mój problem polega na tym , że zaczeło się od małych bóli podbrzusza 9 dni po miesiączce,na następny dzień rano pojawiło się różowe plamienie które zmieniło kolor na czerwony i po jednym dniu ustąpiło.A z dnia na dzień ,ból narastał.Doprowadzał nawet do tego że budził mnie w środku nocy. Ból ustępował tylko na kilka godzin po zażyciu tabletek przeciwbólowych które zawierały naproxen.Po 4 dniach poszłam na ostry dyżur i miałam zrobione badanie moczu i dostałam antybiotyk na 3 dni ponieważ stwierdzono u mnie zapalenie dróg moczowych.Po tych trzech dniach wszystko ustąpiło.Jednak po 4 dniach rano znowu pojawiło się chwilowe plamienie.Teraz nie wiem ,czy to nawrót tego zapalenia czy coś innego.Dodam że mimo że stwierdzono u mnie to zapalenie ja miałam lekkie wątpliwości, ponieważ już kiedyś miałam z tym doczynienia i wiem jakie są tego objawy . A tu nie doświadczyłam pieczenia ani bólu podczas oddawania moczu, co jest przecież pierwszym objawem tej choroby.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Przede wszystkim warto podkreślić, że każde niewyjaśnione krwawienie śródcykliczne powinno zostać skonsultowane z lekarzem ginekologiem. Opisane przez Panią objawy mieć bowiem wiele przyczyn. Może być to wynik zaburzeń hormonalnych, nadżerki, torbieli i wielu innych. W celu określenia konkretnej przyczyny proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...