Skocz do zawartości
Forum

Wypadnięcie pęcherzyka z ogonkiem a poronienie samoistne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) jestem tu nowa,i szukam odpiwiedzi a wlasciwie potwierdzenia.
Bardzo meczy mnie to co mnie spotkalo 2 dni temu,a mianowicie w 12 dc ( 4 dni po @,jest regularna) dostalam krwawienia, pobolewaly mnie plecy i brzuch,ogolnie czulam sie nie bardzo.
Wylecialo ze mnie cos jakby duzy skrzep ( z reguly bardzo rzadko sie zdarzaja a taki jak ten po raz pierwszy). Z tym ze nie do konca wygladalo to na skrzepline po oplukaniu woda, wygladalo jak " pecherzyk z ogonkiem" ( pecherzyk jakby przezroczysty a ogonek ciemniejszy od krwi ktora byla zywo czerwona).czy moglo to byc poronienie samoistne? Staramy sie o malenstwo od jakiegos czasu a wykonany test przed@ nic nie pokazal a tu takie cos. Dodam ze mieszkam w No a tutaj dostac sie gdzie kolwiek graniczy z codem jesl stoisx na wlasnch nogach. Dodam jeszcze ze pobolewa mnie jeszcze brzuch i lekko krwawie.Na pogotowiu nie zbadano mnie tylko po wywiadzie ze mna doszli fo wniosku ze byc moze a raczej na pewno natura zrobila to co bylo najlepsze i mie ma co ingerowac! Mam przyjsc gdyby bole sie nasilily i dostane goraczki. Na dzien dzisiejszy jest ok wg nich!
Przepraszam ze sie tak rozpisalam :(
Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią krwawienie rzeczywiście mogło być poronieniem. Niestety w ramach porady internetowej nie da się tego ani potwierdzić ani wykluczyć. Powinna być Pani bowiem zbadana przez specjalistę ginekologa. Ponieważ jest Pani jednak w innym kraju, gdzie obowiązują inne procedury niż w Polsce, nie ma Pani właściwie innego wyboru jak dostosować się do zaleceń lekarza. Gdyby zatem dolegliwości się nasiliły, proszę ponownie zgłosić się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...