Skocz do zawartości
Forum

Leki przeciwzakrzepowe a dobre odżywianie zarodka


Gość Dasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Moja żona dostała leki na rorzedzenie krwi w postaci zastrzyków. Lekarz stweirdizł że w ten sposób lepiej odzywi się zarodek bo żona ma zbyt wysoką krzepliwość krwi. Kazał żonie robić te zastrzyki przez całą ciążę 2 razy dziennie. Długo staraliśmy się o dziecko i jesteś pod opieką lekarza z prywatnej kliniki leczenia niepłoności. Ale trochę się obawiam, bo ciąża rozwija się prawidłowo, dziudziuś rośnie. To po co te leki? Moja mama je brała jak złalała nogę? Boję sie że po tych lekarz żona może dostać krwotoku. Co robić? Iść do innego lekarza, na razie żona ich nie nie bierze...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety podane informacje nie są wystarczające, by ocenić zasadność podawania preparatów przeciwzakrzepowych. W ramach porady internetowej nie mam bowiem dostępu do wyników badań Pana żony, nie znam przyczyny problemów z płodnością, itd. Sugeruję jednak, by Pana żona stosowała się do zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli bowiem leczenie przeciwkrzepliwe jest konieczne, nie stosując go ryzykują Państwo utratą ciąży. Oczywiście jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się z innym lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...