Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie przy oddawaniu moczu po pettingu a zapalenie pęcherza


Gość ee1331

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiś 3 tygodni uprawiam z chlopakiem petting. W piatek jakieś 2 godziny po, musiałam konieczne skorzystać z toalety w celu wysikania sie. Zobaczylam na majtkach krew.Bylo jej na prawdę malo,ale jednak. pomyślałam więc że chlopak naderwal mi blone. Niby wszystko ok, poszlam znów do łazienki siku, gdy sikalam czulam takie jakby"pieczenie" coś takiego jakbym jeszcze chciala oddać mocz,jednak już nie mam jak. stwierdziłam że to minie. dziś natomiast gdy zaczynam czuć że chce mi sie siku, muszę biegiem leciec do łazienki ponieważ nie mogę wstrzymać moczu;/ dodam że krew była jednorazowo. to jakieś zapalenie czy to przez ten peeting? proszę o pomoc. strasznie sie martwię.

Odnośnik do komentarza

A to uczucie pełnego pęcherza nie pojawia Ci się przy pelnym podnieceniu? Bo ja mam tak samo i kiedy idę siku to nie moge oddać moczu, bo juz mi się 'odechciewa' :) i okazało sie, ze to damski wytrysk.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisany przez Panią częstomocz oraz pieczenie podczas oddawania moczu to objawy typowe dla infekcji dolnych dróg moczowych. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem w celu włączenia właściwej terapii. A propos opisanego krwawienia to właściwie mogło ono pochodzić zarówno z układu moczowego jak i układu rodnego, co jest bardziej prawdopodobne. Jeśli krwawienie by się powtórzyło, także proszę skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...