Skocz do zawartości
Forum

Wkładka domaciczna a uczulenie na metale sztuczne


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie odnośnie wkładki ja swoja złożylam w grudniu 2012roku od tamtej pory czuje się dziwnie mam bóle głowy jestem zmęczona nic mi się nie chce boli mnie często brzuch mam plamienia i często nie przyjemny zapach.teraz pare dni temu zachorowałam na zapalenie bakteryjne gardła dostałam antybiotyk clindamycin-mip po drugiej tabletce dostałam plamienia i ból brzucha te bóle brzucha są do wytrzymania to taki ból jakby kuły jajniki a plamienia są wtedy gdy oddaje mocz a ten nieprzyjemny zapach jest naprawdę okropny od kiedy założyłam ta wkładkę to mam problemy z oddychaniem muszę się zmuszać do ziewania nic mi się nie chce bo nie mogę oddychać robiłam badania na tarczyce magnez przświetlenie płuc i jest wszytko ok czy to przez ta wkładkę bo naprawdę czuje sie dziwnie a tez nie chciałabym jej wyciągać bo wiadomo za darmo jej nie założyłam i jeszcze jedno jestem uczulona na metale sztuczne tylko mogę nosić srebro albo zloto dlaczego o tym napisałam bo na tych wkładkach jest miedz wiec może to od tego pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli wystąpienie wszystkich opisanych przez Panią objawów wiąże Pani z założeniem wkładki wewnątrzmacicznej a dodatkowo ma Pani uczulenie na metale, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Pani objawy są wynikiem właśnie tej wkładki. Niestety jedynym sposobem, by to potwierdzić jest usunięcie wkładki. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem - najlepiej byłoby gdyby był to lekarz, który zakładał Pani wkładkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...