Skocz do zawartości
Forum

Obfite krwawienie i skurcze brzucha a poronienie


Gość ag...73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa serdecznie chcialabym sie poradzic poniewaz w marcu a dokladnie 27 nie wskazywalo nic na to ze pojawi sie miesiaczka choc spozniala sie kilka dni.27 marca w dzien zaczelam odczuwac delikatne aczkolwiek coraz silniejsze bole brzucha oraz krzyza,tej samej nocy bol nie dawal mi spac wrecz odwrotnie byl nie do zniesienia gdy wstalam do ubikacji zeby sie zalatwic poczylam plunaca ciurkiem krew po nogach mialam wrazenie jakbym miala lekkie skurcze brzucha jak przy 1 porodzie z czasem sie nasilaly.W ubikacji spedzilam pol nocy poniewaz krew lala sie niesamowicie z kazdym skurczem czulam jak krew leci po kolejnym razie w toalecie uslyszalam chlupniecie ale niestety nie zobaczylam coz to bylo poniewaz bylam baaardzo oslabiona i modlilam sie zeby dojsc do lozka.po wczesniej napisanym chlupnieciu skurcze przeszly bol brzucha i krzyza zostal jeszcze nastepnego dnia rano bylam strasznie oslabiona dodam zebol przed chlupnieciem byl nieznosny czulam jakbym rodzila chodzi o pole do porodu. bole przeszly a krwawienie trwalo okolo 9 dni czy mozecie mi panstwo udzielic informacjii czy moglo to byc poronienie ? 6 kwietnia krwawienie sie skonczylo a ja sie jakos dziwnie czuje mam dziwne apetyty strasznie boli mnie glowa i lekko czasami mnie mdli co to jest? bo po takim krwawieniu chyba nie ciaza???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...