Skocz do zawartości
Forum

Spacery a odchudzanie


Gość Alessa 89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alessa 89

Witajcie :)
Słyszałam oraz czytałam, że codzienny spacer trwający 60 minut, to dobry pomysł na zrzucenie zbędnych kilogramów. Nie wiem czy to prawda, ale jak przeglądałam stronę odnośnie fitnessu, to im człowiek więcej ważył, tym więcej kalorii spalał, czy to ma sens? co sądzicie o tym?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Nie ma zależności pomiędzy początkową wagą a ilością zrzuconych kilogramów. Wszystko to zależy od nastawienia, ciężkiej pracy takiej osoby i organizmu. Każdy z nas jest inny więc u każdego inaczej przebiega proces odchudzania.
Spacery to dobry pomysł, pod warunkiem, że będzie to marsz energiczny, szybkim krokiem. Na początku można zacząć pomału i z poprawą kondycji zwiększać tępo.

Odnośnik do komentarza

Do spacerów dołóż jeszcze zrównoważona dietę oraz może pomyśl o zastosowaniu jakiegoś suplementu diety wspomagającego odchudzanie. Takich preparatów jest obecnie na rynku bardzo wiele. Ja od kilku tygodni używam ze świetnym skutkiem zielonej kawy. Preparat doskonale wzmacnia efekty biegania i lekkiej diety, które jednocześnie stosuję. Takie kompleksowe podejście od odchudzania jest doskonałym i pewnym rozwiązaniem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...