Skocz do zawartości
Forum

Negatywne testy ciążowe po zażyciu antybiotyku a ciąża


Gość ewwweeellla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewwweeellla

Witam mam pytanie czy moge być w ciązy? Okres mam co 28 dni ostatni raz miałam 03.04. do dnia dzisiejszego 09.05 nie mam...A więc tak kocham się z mężemy bez zabezpieczenia stosunek przerywany nawet w dni płodne, jeden dwa dni po spodziewaną miesiączką kochliśmy się i parnter "zrobił to we mnie" . Od 16.04 do 21.04 brałam antybiotyk Augumentin bo byłam chora. Robiłam dwa testy ciążowe, które wyszły negatywniie(Amil,Pink Test), jeden test robiłam 5 dnia po spodziewanej miesiaczce a 3 dni po pełnym stosunku, drugi natomiast powtórzyłam 3 dni później. W dniu spodziewanej miesiączki miałam lekkie plamienie kolor brązowo czerwony. Dwa dni jak wstawałam rano czułam się jakoś dziwnie jakbym miała"kaca" ale to nie możliwe bo nie piłam %...8 dni po spodziewanej miesiączce zauważyłam dużo białego ciągnącego się śluzu. A wiec czy moge być w ciązy a testy się pomyliły? Czy powinnan powtórzyć test? Pozdrawiam I czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli wykonała Pani badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi i wynik był ujemny to bez wątpienia nie jest Pani w ciąży. Warto jednak podkreślić, że ciąża nie jest jedyną przyczyną braku miesiączki. W celu określenia konkretnej przyczyny proszę skonsultować się z lekarzem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe (laboratoryjne oraz obrazowe). Umożliwi to postawienie konkretnej diagnozy oraz ewentualnie wdrożenie leczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...