Skocz do zawartości
Forum

Twarożkowaty płyn przed okresem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mój problem jest dość nietypowy, od ponad 3 lat mam nietrzymanie moczu.. Mam 22 lata i do tej pory nie wiem, skąd się to wzięło.. Zaznaczę ,że nie byłam w ciąży, a z tego , co wiem, to jest jedną z częstych przyczyn tej choroby. Robiono mi wszelkiego rodzaju badania i nic nie wykryto. Zaczynając od badania moczu, częstych wizyt u ginekologa, wizyt u urologa(USG jamy brzusznej), wizyt u neurologa( podejrzewano u mnie stwardnienie rozsiane!), gdzie neurolog kategorycznie zaprzeczył. Miałam robione badania hormonalne, insulinowe, USG i nic.. Nawet dostałam skierowanie na rezonans kręgosłupa, który także nic nie wykrył. Jednym słowem mówiąc jestem w kropce. Od jakiegoś roku dałam sobie spokój z lekarzami, bo już po prosu miałam ich serdecznie dość, za każdym razem to samo, żadnej informacji.

A teraz przejdę do mojego innego problemu, który ostatnio zauważyłam, nawiązując do tematu.. Tuż przed okresem (ok.tygodnia) zauważyłam,że na mojej wkładce higienicznej(noszę je już od ponad 3 lat) pojawia się gęsty i o dziwnym zapachu płyn. Przypominający stary twarożek, zapachem, jak i konsystencją. I tak mam jedynie ok.tygodnia przed okresem. Później po okresie wszystko wraca do normy. Co to może być? Co może być ze mną nie tak?

Dziękuję za wszelkie rady i pomoc.

Odnośnik do komentarza

A jak wygląda Twoja codzienna higiena intymna? Używasz płynów do higieny intymnej? U mnie pojawiły się problemy przy stosowaniu jednego żelu pod prysznic, bardzo mnie piekły okolice intymne. Zaczęłam używać lacibios femina protecta to mi wyłagodził podrażnienia, nawilża okolice intymne, a dodatkowo zabezpiecza przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi (ma pH 3,5), aha i nie uczula. A jakiś probiotyk brałaś? Żeby mikroflorę pochwy wzmocnić? Serkowate upławy mogą się pojawiać przy grzybicy, szczególnie jeśli towarzyszy im nieprzyjemny zapach. Jednak wtedy pojawia się też często pieczenie, swędzenie i opuchlizna warg sromowych. Zwróć uwagę na bieliznę jaką nosisz (najlepiej noś bawełnianą), nie używają gąbki do mycia okolic intymnych, podcieraj się od przodu do tyłu, korzystaj wyłącznie ze swojego ręcznika. Zobacz co się będzie działo. Jeśli nadal będziesz miała takie upławy o nieprzyjemnym zapachu idź do ginekologa. Obejrzy wydzielinę, może zrobi wymaz na posiew i wtedy będzie na 100% wiadomo, czy jest to infekcja. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość nastka29

do swojej pielęgnacji codziennej możesz włączyć provag żel i smarować nim miejsca intymne po prysznicu, natomiast serowata wydzielina może świadczyć o czymś poważniejszym np. o grzybicy, powiedz o tym ginekologowi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...