Skocz do zawartości
Forum

Mdłości, brak okresu i zawroty głowy a ciąża


Gość diana2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość diana2

czy moge zajść w ciąze jeżeli spóżnia mi sie okres juz tydzień. mam mdłości, zawroty głowy, wachania nastroju,czesto płacze jak sie denerwuje i mam ochote na wszystko czekam na odpowiedz....

Odnośnik do komentarza
Gość krakrakra

hm, jakby Ci to powiedziec? sama sobie odpowiadasz na to pytanie, domniemam zadajesz sobie je co chwila.
byc moze sa to objawy bardzo poularne ale moga swiadczyc rowniez o stresie i o spozniajacej sie miesiaczce. najlepiej wykonaj test ciazowy lub bete hcg. zawsze mozesz udac sie do ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość diana2

hmmm trudno powiedziec bo jestem za granicą w anglii i nie znam języka ale miałam dostac miesiączke 26 kwietnia a nie dostałam wiec sie marwie . byłam na tydzien w polsce i współżyłam z chłopakiem po miesiączce przez tydzien bez przerwy czy możliwa jest ciąża ? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

~diana2
hmmm trudno powiedziec bo jestem za granicą w anglii i nie znam języka ale miałam dostac miesiączke 26 kwietnia a nie dostałam wiec sie marwie . byłam na tydzien w polsce i współżyłam z chłopakiem po miesiączce przez tydzien bez przerwy czy możliwa jest ciąża ? prosze o odpowiedz

Może to tylko zmiana klimatu, może masz jakieś stresy? Zrób test ciążowy, nawet taki z moczu i zobacz czy przypadkiem nie jesteś w ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

Idz do sklepu Boots lub Superdrug. Na półkach leżą testy ciążowe. Nie musisz znać języka żeby je kupić. W razie czego zawsze możesz poprosić kogoś kto zna angielski żeby ci przetłumaczył ulotkę lub ewentualnie poszedł do GP (przychodni) a tam zrobią ci badanie krwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...