Skocz do zawartości
Forum

Obtarcie pochwy i białe upławy


Gość suchapochwa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suchapochwa

Mam sucha przewaznie pochwe a zwlaszcza jak wypije alkohol. odbylismy stosunek po alkoholu co juz byla sucha polewalam oliwka, nie podmylam sie po. tylko po paru godzinach i wzielam do pochwowo probiotyk ,po 2 dniach pojawily sie biale geste uplawy bez zapachu,czy to moga byc optarte skorki i sie leczy pochwa. czy to juz grzybica pochwy czesto mam z tym problemy. ale ostatnio wyleczylam i bralam doustnie probiotyki i dopochwowo i bylo dobrze. prosze o odpowiedz. nie pojde teraz do gina bo jestem zagranica dopiero za miesiac bede mogla to sprawdzic jakby co..

Odnośnik do komentarza
Gość klopotliwa

czy to mozliwe jesli np nie mialam grzybicy,ale pochwa mi wyschla po wypiciu alko i po calonocnym seksie mozliwe ze on moze miec obtartego i dostac grzybicy np ode mnie? czy sam bo mial obtartego?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej wyjaśnić pochodzenie opisanych przez Panią upławów. Może być to bowiem zarówno wynik podrażnienia jak i infekcji. Powinna się Pani zatem skonsultować z lekarzem ginekologiem. Do tego czasu proszę powstrzymać się od współżycia, dbać o higienę oraz stosować probiotyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...