Skocz do zawartości
Forum

Piekące i zaczerwienione miejsca z białymi grudkami na sromie


Gość szmaragd

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od jakiegoś czasu (około 2 miesiące) borykam się z nieprzyjemną dolegliwością - owrzodzenia sromu. Są to piekące i zaczerwienione miejsca z białymi grudkami w pobliżu łechtaczki(podobne do tych na zdjęciu http://media.abczdrowie.pl/uploads/images/bi/biale-grudki-na-wargach-sromowych_359.jpg. Stosowałam clotrimazolum i iladian intima - nic nie pomogło. Byłam u lekarza ginekologa, stwierdził \"jakąś infekcję\" i zapisał pimafucort - nie było niestety pozytywnych efektów. Następnie zapisał mi triderm - lecz niestety objawy zaczynają się nasilać. Czy to może jest jednak infekcja wirusowa czego nie przewidział lekarz? Czy mogę kupić coś w aptece na infekcje wirusowe i bezpiecznie stosować? może było to spowodowany zaniedbaniem i nie leczeniem upławów? Pomaga mi tylko trochę płukanie szałwią lekarską - ale nie jest to wystarczające do wyleczeni infekcji, która niestety z czasem się powiększa. Lekarz zbadał mnie \"wewnątrz\" i powiedział, że wewnątrz jestem całkowicie zdrowa tylko na zewnątrz to jest. Przestrzegam higieny intymnej i biorę probiotyki np lacibios femina i niestety nie wiem co może mi być... a niestety kolejna wizyta za minimum 2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...