Skocz do zawartości
Forum

Biały, wodnisty śluz i podwyższona temperatura a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
W tym miesiącu zaprzestałam przyjmować doustną antykoncepcję. (Brałam ją ok 10miesięcy)
W tym miesiącu prowadzę wykres na którym mierzę temperaturę, objawy i który pokazuje dni płodne.
Wiem, że po odstawieniu tabletek ciężko wyznaczyć dni płodne, ale ukazały mi się one w tamtym tygodniu od środy do niedzieli włącznie. Przez te dni płodne doszło niejednokrotnie do współżycia z partnerem.
OD początku tego tygodnia, temperatura jest podwyższona od 36,7-36.9, natomiast popołudniami wzrasta do 37.5, pojawiają się duże wypieki. Wyłonił się również biały śluz (jest go bardzo dużo) ale nie jest to forma kremowa, tylko wodnista. Oprócz bolących piersi i sutków odczuwalne również pojedyncze bóle jajników lub gdy naciskam na podbrzusze to ono również boli.
Ginekolog na wczorajszej wizycie zasugerował, że w organiźmie coś się dzieje,zrobił badanie cytologiczne, ale na wynik trzeba poczekać aż 5tyg.
Czy to są objawy odstawienia antykoncepcji , czy może zapłodnienia?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ kilkakrotnie współżyła Pani z partnerem bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Z opisu wynika jednak, że musiałaby być to wyjątkowo wczesna ciąża, co oznacza, że na tak mocno wyrażone objawy jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Znacznie bardziej prawdopodobne jest natomiast, że jest to wynik odstawienia antykoncepcji hormonalnej. Proszę dalej obserwować swój organizm. Jeśli opisane objawy nie ustąpią proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...