Skocz do zawartości
Forum

Wzrost temperatury, bóle podbrzusza i piersi a ciąża


Gość stralight

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Na początku tego misiąca odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Prowadziłam wykres, gdzie zaznaczyłam wszystkie pomiary potrzebne do +/-wyznaczenia owulacji. W tamtym tygodniu wyszło, że mam dni płodne (wiem, że przy odstawieniu antykoncepcji to trudne). Przed rzekomym jajeczkowaniem miałam silne skrucze jajników, które trwały pół nocy, aż do południa jak i zawroty głowy. Następnie temperatura ciała nie wzrastała i wynosiła 36.5. Od dwóch dni temperatura to 36.7. Natomiast dziś mam bóle podbrzusza, piersi i sutki są zdecydowanie wrażliwe na dotyk, a temperatura mierzona popołudniu dochodzi do 37.5, a na twarzy wyraźne i duże wypieki, '(oprócz gorączki nic mi nie dolega, nie wyczówam objawów przeziębienia).
Czy to możliwe, że gdyby doszło do zapłodnienia, są możliwe tak wczesne objawy?
Przed stosowaniem antykoncepcji miałam bardzo silne miesiączki, jednak nigdy po jajeczkowaniu i jego objawach nie miałam objawów wzrostu temperatury.

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

tydzień, to za mało, żeby stwierdzić ciąże, usg też nic nie wykaże. Po 10 dniach możesz zrobić badania na krew, i wtedy się okaże, czy jesteś czy nie. Może teraz jesteś przed owulacja albo hormony Ci skaczą po odłożeniu tabletek?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli do stosunku doszło mniej więcej 7 dni temu, to zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by opisane objawy były wynikiem ciąży. Jak najbardziej może być to natomiast wynik zmian hormonalnych spowodowanych odstawieniem antykoncepcji hormonalnej. Proszę się zatem nie niepokoić, ale obserwować organizm. Jeśli cokolwiek Panią zaniepokoi, proszę skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...