Skocz do zawartości
Forum

Negatywne wyniki testu ciążowego a pogrubiony śluz


Gość annnaaaaaas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość annnaaaaaas

Dzien dobry! Mam pytanie... ostatni okres mialam 8 lutego .Przerwal sie polowie. Do teraz nie mam, . Od ostatniego stosunku minelo 7 tygodni, po nim mial byc okres ale sie nie pojawil. Robilam 6 testow, w roznych odstepach czasu, wszystkie negatywne, ten po 7 tygodniach tez.Robilam usg dopochwowe. Pani doktor stwierdzila ze widac , ale pogrubiony sluz... nie pamietam dokladnoe jak to nazwala.(strasznie mnie to zaniepokoilo, mowila Pani, ze jesli negatywne, to to sluz)Jakie jest prawdopodobienstwo zajscia? Dodam ze stosunki zawsze z zabezpieczeniem, nigdy nie dokonczone, jednak raz dwa razy pod rzad i moglo cos zostac.A i luteina 5 dni, po dwie tabletki na wywolanie.

Odnośnik do komentarza

jezeli za kazdym razem sie zabezpieczasz to szanse sa raczej znikome.. chyba ze pekla by gumka jakies uszkodzenie gumek czy cos to i owszem.. ciaza w 7 tyygodniu powinna byc juz widoczna.. okres czasem sie przesuwa przez stres itp.. moze wczesniej zazywalas tabletki anty.. po luteinie okres powinien sie pojawic jesli nie to moze to oznaczac ciaze jednak testy juz po terminie spodziewanej miesiaczki sa wiarygodne. Dla pocieszenia dodam ze mi okres spoznil sie grubo ponad miesiac a w ciazy nie bylam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...