Skocz do zawartości
Forum

Bóle w boku a zrosty po cesarskim cięciu


Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem 38 tygodniu ciąży i mam długotrwałe twardnienie brzucha czasami jak sie schylam lub przewracam z boku na bok w nocy to łapie mnie taki ból w boku ze nie mogę poruszyć noga bo nie idzie wytrzymać z bólem po chwili ból przechodzi i znowu czuje sie dobrze dodam ze to moja druga ciąża pierwsza została zakonczona cesarskim cieciem z powodu braku skurczy po podaniu oksytocyny i odejściu wod płodowych no i jeszcze się okazało ze dzidzia ma 4500kg czy te bóle mogą być spowodowane zrostami po cc z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych przez Panią informacji ocenić, czy dolegliwości bólowe są wynikiem zrostów po cięciu cesarskim. Teoretycznie istnieje takie prawdopodobieństwo, aczkolwiek ze względu na lokalizację jest to bardzo mało prawdopodobne. Dolegliwości bólowe mogą mieć natomiast wiele przyczyn. Może być to wynik chorób układu moczowego, układu pokarmowego, nerwobóle jak i wynik ucisku ciężarnej macicy na okoliczne tkanki. Koniecznie proszę zgłosić objawy specjaliście ginekologowi podczas najbliższej wizyty.
Opisane zaś przez Panią "twardnienie brzucha" to najprawdopodobniej przepowiadające skurcze macicy, które są fizjologią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...