Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki, powiększona śluzówka macicy i negatywny test


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z samego rana byłam u ginekologa. Od 6 dni spóźnia mi się miesiączka. Lekarz zrobił mi badanie palpacyjne, mówiąc, że wszystko jest w porządku. Po czym kazał mi się ubrać i przejść do kolejnego pomieszczenia na badanie usg dopochwowe. Powiedział, że mam powiększoną śluzówkę macicy. Oznajmił, że nie będzie mnie straszył ale to może być ciąża, lecz niekoniecznie. Przepisał mi tabletki:Luteina 50 na wywołanie miesiączki, po tym leku strasznie mnie boli głowa. Jestem jeszcze młodą osobą i nie wiem jak poradziła bym sobie w roli matki. Ostatnia miesiączka skończyła mi się 10 marca, ostatni raz współżyłam 31 marca (Stosunek Przerywany). Czy jest możliwość, aby to nie była ciąża. Dodam, że piersi mnie bolały, lecz wczoraj wzięłam 3 tabletki luteiny i lewa pierś przestała mnie boleć. Chcę od Państwa zaciągnąć opinii, ponieważ wiele osób które uczęszczają do tego samego ginekologa co ja twierdzą, że wypalił się zawodowo i swoich pacjentów traktuje na sztukę. To była moja pierwsza wizyta, za namową mamy. Zawsze miesiączkę miałam regularnie i bez problemów. Czy istnieje możliwość, że błona śluzowa jest powiększona przez opóźniającą się miesiączkę i stres, który był spowodowany pierwszą wizytą u ginekologa?. Dodam jeszcze, że dwa dni temu wyleczyłam się z zapalenia pęcherza moczowego, choroba była bardzo bolesna i trwała 3dni. Wczoraj robiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywnie.

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja bym poczekała parę dni i powtórzyła test ciążowy. Możesz zrobic też badanie krwi na obecność ciąży. Lub nie jesteś w ciąży tylko tak stres na ciebie mógł zadziałać lub leki przyjmowane, lub więcej innych powodów. Ale na początek się nie martw i głowa do góry. Ja jak leczyłam pęcherz furaginem to miesiączka zwariowała u mnie, była za wcześnie, a potem 1,5 miesiąca nie było. Lekarz powiedział za to przez leki.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. Zdecydowanie istnieje jednak takie prawdopodobieństwo. Proszę bowiem pamiętać, że stosunek przerywany NIE JEST metodą antykoncepcyjną. Dlatego też za kilka dni powinna Pani ponownie wykonać test ciążowy lub badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...