Skocz do zawartości
Forum

Błędne diagnozy lekarzy


Rekomendowane odpowiedzi

to co opowiem pwinno dac innym do myslenia zeby nie sugerowaly sie zła diagnoza pani dr smoczynskiej moja opowiesc jest straszna ale dziekuje bogu ze dobrze sie zakoczyła..pewnego dnia poszlam do dr smoczynskiej na usg dowiedzialam sie ze mam guza na jajniku i pani doktor postawila diagnoze ze to nowotwor nie zlosliwy trzeba poddac sie operacji ale bedzie pani zyla to napewno jest nowotor mało kiedy sie myle.. w tym momenicie nie wiedzialam co mam zrobic siedzialm jak zamurowana..zlecila mi kilka badan ktore zrobilam ..po chwili kiedy sie uspokoilam postanowilam isc do innego lekarza na konsultacje trwalo to to kilka dni zeby znalesc naprawde dobrego lekarza .poszlam zbadano mnie zrobiono mi usg i uslyszalam ze nie mam zadnego guza ze jestem zdrowa a diagnoza pani dr smoczynskiej z kad sie wziela??poszlam do niej i zapytalam sie co chciala mi usunac jak nie mam zadnego guza...prosze was nie bierzcie pod uwage tego co ta kobieta mowi chce wam zaoszczedzic tyle nerwow i lez ktore ja wylalam przez ostatni tydzien

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...