Skocz do zawartości
Forum

Guzek obok ujścia cewki moczowej


Gość Anna35

Rekomendowane odpowiedzi

Kochana, jeśli znajduje się w dolnej części warg sromowych to być może gruczoł bartholiniego. Sama niedawno to przechodziłam. Rano był niewielki guzek i lekkie zaczerwienienie, myślałam, że samo przejdzie. Niestety, kiedy wróciłam z pracy i położyłam się spać nagle poczułam dreszcze i jest mi strasznie zimno. Miałam gorączkę, a tam na dole bardzoo powiększyła warga sromowa.
Jeśli zauważysz zmianę, powiększenie warg/i sromowych to radzę z tym iść jak najszybciej do ginekologa ( Albo najlepiej już ).Ja trafiłam na weekend niestety i sama leczyłam się maściami ( clotrimazolum), ale nic nie pomogło. Dopiero antybiotyk zdziałał cuda.
A niestety ten gruczoł przysporzył mi taki dyskomfort, że tylko leżąc czułam się lepiej.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie czym jest opisany przez Panią guzek. Najprawdopodobniej jest to jednak powiększony gruczoł przedsionkowy mniejszy (gruczoł Skenego). W celu potwierdzenia diagnozy i uzyskania szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...