Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie tabletek przed zakończeniem blistra


Gość Agnieszka222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka222

Witam! Mam 22 lata. Zaczęłam brać tableteki naraya, wzięłam pierwszą w pierwszy dzień okresu i od tego czasu mineło już 9 dni, a ja dalej mam okres. Normalnie bez antykoncepcji trwal on kolo 6 dni, więc jest to bardzo uciążliwe.W drugi dzień okresu miał miejsce stosunek, ale bym on zabezpieczony dodatkowo więc w ciąży nie jestem. Dodatkowo kiedy kończe już sikac boli mnie pochwa. Po zastanowieniu i skonsultowaniu tego z moim partnerem, doszliśmy do wniosku, że skoro tak się dzieje przerwałabym antykoncepsje hormonalną i wrócilibyśmy do zwyklych prezerwatyw. Stąd moje pytanie, czy mogę tabletki odstawić już dziś? Czy muszę wytrzymać do konca listka i jeżeli bym skończyła w polowie listka brać tabletki czy dostanę "znowu" okres jeżeli ten jeszcze mi się nie skończył?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ból podczas oddawania moczu może być związany z infekcją układu moczowo-płciowego. Przedłużające się krwawienie może być spowodowane reakcją organizmu na działanie hormonów. W celu leczenia infekcji dróg moczowych powinna Pani udać się do lekarza. Jeśli krwawienie nie ustąpi w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...