Skocz do zawartości
Forum

Opóźniony i skąpszy okres a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Od 6 dni spóźniał mi się okres - zazwyczaj miałam go regularnie co 28/29 dni. W dzień spodziewanej miesiączki współżyłam z chłopakiem ale bez dochodzenia. Po 6 dniach pojawił się słabszy niż w porównaniu z pozostałymi miesiącami okres. Moje pytanie brzmi: czy po dłuższym spóźnianiu się okresu może być on mniej nasilony? czy kiedy teoretycznie ma się dni nie płodne (wówczas miałam dostać okres) mogło dojść do zapłodnienia? W ostatnim miesiącu sporo się denerwowałam i zastanawiam czy to mogło być przyczyną opóźnienia.

Odnośnik do komentarza

Zdaję sobie sprawę, że to milion razy przerabiany temat ale nie mogę sobie z tym poradzić, otóż... W czerwcu uprawiałam seks, z prezerwatywą, partner nie skończył we mnie, jedyną niepokojącym elementem jest to, że prezerwatywa się zsuwała i co jakiś czas musieliśmy przerywać. Wcześniej miałam typowe dla mnie objawy pms, czyli charakterystyczny bół pleców. Na trzeci dzień po stosunku dostałam okresu, był jak najbardziej normalny, długi, pierwsze dni bolesne, we krwi fragmenty złuszczonej macicy. Mam jednak bardzo nieregularne cykle, potrafię nie mieć okresu nawet do 3 miesięcy. Jednak kolejnego okresu dostałam po 41 dniach. Był jakby nieco mniej obfity ale tak jak przy pierwszym, widoczne fragmenty macicy, taka sama długość. Niestety od prawie dwóch miesięcy okres się nie pojawia. Zrobiłam dwa testy ciążowe, obydwa negatywne. Martwi mnie tylko, czy testy robione w 3 miesiącu są wiarygodne. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...