Skocz do zawartości
Forum

Ciąża przy pochwicy


Gość iw81

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem. Od kilku lat staramy sie z mężem o dziecko lecz przy dolegliwości jaką jest pochwica nie jest to łatwe a wręcz niemożliwe. Mąż za każdym razem próbuje włóżyć członka do pochwy ale mięśnie mojej pochwy są tak silne że mu na to nie pozwalają. Przeważnie dostaje wytrysku tylko u wejścia do pochwy ,niestety nie wewnątrz. Chyba nadal jestem dziewicą, zawsze mialam problem z badaniem ginekologicznym, lekarz poprostu odpuszczał. Niemam okresu juz od 2 tygodni, zrobilam 2 testy paskowe i wyszły pozytywnie. Byłoby cudownie gdybym była w ciąży ale teraz obawiam sie tego badania usg dopochwowego i wogóle jak opowiedzieć to wszystko lekarzowi. Pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli dwa testy ciążowe są pozytywne to rzeczywiście najprawdopodobniej jest Pani w ciąży. Zdecydowanie powinna się Pani jednak skonsultować z lekarzem ginekologiem, który potwierdzi ciążę. Już na początku wizyty powinna Pani jednak dokładnie opowiedzieć lekarzowi o swojej dolegliwości - jest to niezmiernie ważne! Przede wszystkim dobrze byłoby, gdyby poszła Pani do zaufanego lekarza, który nie zbagatelizuje Pani dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

bardzo dziękuję za odpowiedź, tylko właśnie jak poznać który lekarz nie zbagatelizuje sprawy, bo chyba nie ma dużo takich przypadków, a ja ostatnio byłam u ginekologa kilka lat temu, co powiedzieć lekarzowi, żeby go to przekonało, że nie jest to typowy przypadek ciąży?

Odnośnik do komentarza

poorstu powiedz mu o tym, opowiedz jak wygląda każde badanie ginekologiczne i zobaczysz jak zareaguje. Możesz dodać że się leczyłaś na to ale nie przyniosło to skutku. Jesli podczas badania bedzie niedelikatnieny to przerwij je.
Co do usg to zawsze możesz powiedzieć, że nie wyrażasz zgody na przez pochwowe tylko przez powłoki brzuszne,.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Właściwie nie ma takiej możliwości, by przewidzieć jak zareaguje lekarz. Tym bardziej, że pochwica jest dość kontrowersyjnym tematem. Najlepiej byłoby zatem gdyby poszła Pani do zaufanego i polecanego specjalisty. Proszę poszukać w internecie - na forach internetowych bez wątpienia podane są nazwiska ginekologów, którzy nie zbagatelizują Pani schorzenia. Niestety nie napisała Pani w której części Polski Pani mieszka, aczkolwiek bez wątpienia mogę Pani polecić specjalistów ze szpitali klinicznych.

Odnośnik do komentarza

jestem ze śląska, a dokładnie z Żor, nie wiem co robić, czy poczekać jeszcze kilka tygodni i dopiero wtedy iść do ginekologa i powiedzieć żeby zrobił USG przez powłoki brzuszne, bo teraz jest może za wcześnie i nic nie zobaczy, nie wiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...