Skocz do zawartości
Forum

Jasnoczerwone krwawienie z pochwy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam bardzo poważny problem z drogami rodnymi. Sama nie wiem co się dzieje. 10 dni temu zaczął mi się okres i krwawienia nie ustają. Zazwyczaj moja miesiączka trwa od 5-7 dni. nie dłużej. Najgorsze jest to, że zauważyłam iż krew wydostająca się z pochwy nie jest krwią miesiączkową. Jest to czysta krew. nie jest jej dużo ale plamienia są spore. Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło.W czasie okresy użyłam może 3 lub 4 tamponów z plastikowym aplikatorem ( tampax) . Boje się, ze mogłam się nimi jakoś zranić. Obecnie przebywam na studiach za granicą i nie mam się kogo poradzić w tej sprawie. Proszę o fachowa poradę. Dodam, że nie odczuwam bólu i nie jestem chora, ale pół roku temu miałam poważne problemy z wyleczeniem zapalenia dróg rodnych.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Przede wszystkim warto podkreślić, że każde krwawienie śródcykliczne wymaga konsultacji specjalisty ginekologa. Opisane przez Panią przedłużające się krwawienie może być bowiem wynikiem zaburzeń hormonalnych, nadżerki, polipa, endometriozy czy nawet mięśniaków. Nie ma jednak takiej możliwości, by precyzyjną diagnozę postawić w ramach porady internetowej. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który podczas bezpośredniej wizyty będzie miał możliwość Panią zbadać.

Odnośnik do komentarza

Witam .
Odwiedziłam tutaj lekarza ( w hiszpanii). Niestety tutaj nikt nie mówi po angielsku i tylko koleżanka była w stanie trochę mi przetłumaczyć z hiszpańskiego na angielski. I nawet nie wiem jakie ma podejrzenia ten lekarz. Ogólnie miałam robione USG dróg rodnych , piersi i pach. I lekarz nic nie wykrył. mam skierowanie na badanie krwi, na tarczyce, cukrzyce, morfologia, prolaktyna, estradiol,hemoglobina,reszty nie umiem rozczytać. Potem mam przyjść z tymi wynikami. Jestem tylko zdziwiona, że nie dostałam żadnych tabletek że zatrzymanie tego krwawienia i ze nie zostałam zbadana "od środka".

Odnośnik do komentarza

Witam!
To że lekarz nie zbadał Pani poprzez wziernikowanie to rzeczywiście dziwne. Ważne jest jednak to, że wykonane zostało USG oraz, że zlecono dodatkowe badania laboratoryjne. Proszę wykonać badania, a następnie ponownie skonsultować się z lekarzem. Dobrze byłoby jednak gdyby poszła Pani do lekarza z tłumaczem, który będzie w stanie na bieżąco tłumaczyć opinie/zalecenia lekarza i Pani pytania. Kolejna wizyta podczas której niewiele Pani zrozumie właściwie nie do końca ma sens.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...