Skocz do zawartości
Forum

Ćmiący ból jajnika po owulacji przy staraniach o dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Mam 27 lat, nigdy nie miałam problemu z owulacją (zwykle 14-dniowy cykl, ostatnie badanie usg w styczniu, stwierdzone 2 pęcherzyki Graffa przed owulacją i ogólnie wszystko w porządku). Od 14 marca trwa mój pierwszy cykl starań o dziecko, według wykresu temperatur wszystko przebiera raczej zgodnie z normą:
7 dc - 36,6
8 dc - 36,5
9 dc - 36,6
10 dc - 36,7
12 dc - 36,7
13 dc - 36,8 (wieczorem silny ból owulacyjny z prawej strony, ból pleców i wodnisty śluz - prawdopodobnie owulacja)
14 dc - 36,9
15 dc - 37,00
16 dc - 37,05
17 dc - 36,85
18 dc - 36,85
20 dc - 37,15
21 dc - 37,10

Problemem jest ćmiący, lekki, stale utrzymujący się od owulacji ból prawego jajnika... pójdę do mojego lekarza dopiero za kilka dni i bardzo się niepokoję, czy to nie jakaś torbiel.. wolałabym, żeby był to efekt ciąży, ale nie wiem, czy takie tępe pobolewanie jajnika wlicza się w jej objawy? Dziwny jest też spadek w 4 dpo, ale późniejszy wzrost mnie uspokoił :) Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych danych ocenić, czy jest Pani w ciąży. Opisane przez Panią objawy mogą mieć bowiem bardzo wiele przyczyn. Proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę, a jeśli się nie pojawi wykonać test ciążowy. Dodatkowo, jeśli ból okolicy jajnika nie minie, warto skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...