Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja testu ciążowego


Gość Kobitka_007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kobitka_007

Witam :) mam do Was pytanie :) staramy się z mężem o dzidzi :) ostatni okres miałam 22 stycznia ale... 22.03 robiłam test i wyszła jedna kreska... udałam się więc do mojej gin bo rozregulował mi się cykl a zawsze miałam co 26-27 dni... a teraz kolejne cykle trwały 31,38,48 no i teraz ten nieszczęsny... i jak mnie badała (26.03) stwierdziła, że albo jestem chwilkę przed @ albo to jest wczesna ciąża i ona podejrzewa to drugie dostałam luteinę i miałam brać 5 dni 2x1 tab chyba żebym dostała @ to miałam przerwać... w sobotę zażyłam ostatni raz luteinę i zrobiłam dziś rano test ale ta II kreska jest biała :( nie wiem jak mam to interpretować...

ta test: http://imageshack.us/photo/my-images/834/dscf8241t.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/255/dscf8239d.jpg/

Odnośnik do komentarza

jesli jest tylko jedna kreska to znaczy że w ciąży nie jesteś. Na tym drugim zdjeciu może może coś widać ale sądzę że to po porstu wina testu bo na tym pierwszym zdjeciu nie widac nic, nawet jak je sobie powiększyłam

Odnośnik do komentarza
Gość Ela1122334

Witam.Kochałam się ze swoim partnerem dnia 01.06.2013 i niestety doszło do wytrysku we mnie lecz dostałam okres dnia 20.06.2013 i myślałam że jednak nie jestem w ciąży Ale teraz mam ciągłe mdłości powinnam dostać okres wczoraj.Dodam że robiłam badanie B-HCG dnia 12.07.2013 gdzie nie potrafie odczytać wyniku gdyz wynosi on <2,00mlU/ml. Na kartce widnieje opis że wczesna ciąża to minimum od 5-50mlU/ml a brak ciązy to<0,2mlU/ml . Proszę o pomoc czy jednak jestem w ciąży?Jakie jest prawdopodobieństwo?

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie odnosnie cyfrowego tetu ciazowego a mnw zrobilam rest i wynik pokazal liczbe 3" obok w okienku pisalo ze to 5 przy 28 dniowym cyklu moze o glupie ale nie wiem jak to interpreowac chciala bym wiedziec kiedy doszlo do poczecia?3 tyg temu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...