Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po luteinie a prawdopodobieństwo ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witamwe wtorek robilam test i wynik wyszedl pozytywny (2 kreski) w srodę poszlam do ginekologa ktory zrobil usg.po badaiu powiedzial ze na 91% jest przekonany ze jestem w cia.zy ale ze ciaza jest bardzo wczesna jakos 10 -12 dzien ze widac to na usg i po podwyzszonym ob z badan krwi.zapisal mi kwas foliowy oraz luteine 50 rzekomo na zmniejszenie bolow brzucha (bo od paru dni pobolewało mnie podbrzusze).wzielam wczoraj 1 tabletke.rano wstalam z plamieniem i skrzepami (dzis jest tylko brązowaty sluz jak uplawy) czy to normalne???? Prosze o odp czy test i lekarz mogli sie pomylic czy moje marzenie o maluszku leglo w gruzach?dzis postanowilam zrobic test beta hcg bo te badanie najwczesniej wykrywa ciąże.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych informacji ocenić czy jest Pani w ciąży. Jak najbardziej istnieje takie prawdopodobieństwo, aczkolwiek opisane plamienie może świadczyć o zagrożeniu poronieniem. Koniecznie proszę zatem ponownie skonsultować się z lekarzem. Dodatkowo oczywiście może Pani także wykonać badanie beta-hCG.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...