Skocz do zawartości
Forum

Skutki odstawienia antykoncepcji hormonalnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Do poczatku stycznia br. stosowalam Stediril 30. Odstawilam jez powodu silnych migren i spadku libido.Miesiaczke z odstawienia dostalam normalnie po 3 dniach pozniej 24 stycznia kolejna i 24 lutego nastepna.Obie byly obfite. spolżylam z mezem bez zabezpieczenia w 8 dniu cyklu tj. 4.03. Dzien pozniej zaczal mnie bolec brzuch , czulam parcie na pecherz i odbyt. Bóle podbrzusza trwaly 13 dni. Od pewnego czasu mam silne zawroty glowy, lekkie mdlosci co jakis czas, uderzenia goraca, przetłuszczaja mi sie wlosy i okropnie bola jajniki.Robilam 2 testy ciazowe 1- 10 dni po stosunku , 2 -18 dni po , oba negatywne. Bola mnie piersi. Cykle mam 31-33 dniowe. Obecnie jestem w 29 dc. i miesiaczki niema .Powiedzcie co to moze byc czy to jakies zmiany po odstawieniu? Dodam iz 1 wizyte mialam u gina 14 lutego a 2 18 lutego juz u innego ale nadal o ciazy nikt nic mi nie powiedzial. Co mi moze byc??

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ dwa wykonane przez Panią testy były negatywne, ryzyko ciąży jest niewielkie. Jak najbardziej prawdopodobne jest natomiast, że opisane przez Panią objawy są wynikiem zaburzeń hormonalnych, które są natomiast konsekwencją odstawienia antykoncepcji. Proszę zatem cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli jednak krwawienie nie pojawi się w ciągu kolejnych kilku dni, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...