Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, brunatne upławy i delikatne piersi a ciąża


Gość Olalaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam bardzo duży problem...

Dzisiaj mija mój 32 dzień cyklu (ostatnia miesiączka zaczęła się 22.02), planowo powinnam dostać teraz 22.03, ponieważ cykle zwykle mam regularne, po 28-29 dni...

20.03 uprawiałam seks z chłopakiem (pierwszy raz, ale bez błony), zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, chłopak wyszedł zanim doszedł i sprawdzaliśmy dokładnie prezerwatywę, ale ona raczej na pewno nie była pęknięta..
Wcześniejsze zbliżenie mieliśmy 6.03 (podejrzewam, że to były moje dni płodne), ale nie uprawialiśmy seksu, ewentualnie trochę się bawiliśmy... Jednakże nic się nie działo przez cały ten czas, dopiero wieczorem w czwartek 21.03 zaczęły mnie lekko boleć piersi, więc stwierdziłam, że to planowo akurat na czas okresu. Jednakże nie dostałam go planowanego dnia i nadal go nie ma, piersi dalej są drażliwe, brzuch to nie wiem, ale chyba już mnie bardziej od stresu boli...

Dzisiaj natomiast (32 dzień cyklu) na majtkach zauważyłam bardzo niewielkie ilości brunatnego śluzu. Okresu dalej brak... Testu ciążowego żadnego nie robiłam, bo jeszcze za wcześnie chyba..

Nie wiem co mam robić, proszę o pomoc. Czy to może być ciąża? :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...