Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi i tkliwość sutków przed okresem a ciąża


Gość ada124

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie, czy to możliwe, żeby mnie już piersi bolały gdybym była w ciąży? dzisiaj jest 27 dzień cyklu, od kilku dni bolą mnie piersi, są jakieś cięższe i mam bardzo wrażliwe sutki- jednocześnie mnie bolą, są bardzo tkliwe i też swędzą momentami tak, że nie da się wytrzymać. Nigdy wcześniej tak nie miałam, przyjaciółka mi mówi że to może być przedokresowe, ale też nigdy nie miałam takich objawów okresu.. do tego cały czas mam dużo śluzu, tak jakbym cały czas miała dni płodne. ostatni okres miałam 25 lutego, więc tak we wt-śr powinnam niby dostać znów. nie chcę się nastawiać na ciążę, żeby potem nie płakać, ale myślicie, że z takimi objawami mogłabym mieć jakąś nadzieję? Zrobiłam dzisiaj rano test, wyszedł negatywny.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy są bardzo mało charakterystyczne i niestety nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie stwierdzić czy jest Pani w ciąży. Tak jak powiedziała Pani koleżanka, objawy te jak najbardziej mogą oznaczać zbliżającą się miesiączkę. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę ponownie wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...