Skocz do zawartości
Forum

Czy związek może się psuć, bo był zbyt idealny?


Rekomendowane odpowiedzi

Trudne i pomyślałam,że poukładam to sobie i on też oswoi się z tym wszystkim i jakoś to będzie ale nie....wczoraj wieczorem zadzwonił i ku mojemu zdziwieniu.....
Nie rozmawialiśmy o nas ani o tym co się wydarzyło w ostatnim czasie.
Zapytał o moje plany na długi weekend majowy ale bez jakichś konkretnych propozycji i narzucania się,potem spytał o małą czy zdrowa.Rozmawiało nam się dobrze i spokojnie.Rozmowa trwała może około 30 minut i co zaskakujące,nie było w niej jakiegoś takiego niezręcznego milczenia.Na koniec powiedział,że mam się trzymać ciepło w te chłodne wiosenne dni.
Dlaczego tak jest? dlaczego kiedy wydaje mi się,że zaczęłam sobie coś układać i żyć jakimś tam systemem znowu ,,pojawia,,się ON?
Przyjaciółka powiedziała mi,że to przeznaczenie ale musimy zwolnić tempo i ja muszę z nim o tym rozmawiać bo to co się stało wynika raczej z tego,że ja boję się powtórki z poprzednich związków,boję się zaufać i dopuścić do siebie myśl,że nie wszyscy są tacy sami i,że mogę być szczęśliwa,kochana i dać to JEMU. Ale czy ona ma rację?
Ja już nic nie wiem.....

Ważne s

Odnośnik do komentarza
Gość obrzydzenie

trafić na taką przechodzą, z bękartem, i jeszcze uważać że to najlepsze co się mogło przytrafić? co ci faceci (no bo nie mężczyźni) mają w głowie?! gość się zaangażował na maksa, zajmował się nieswoim dzieckiem, a ta kopnęła go w doooopę, bo było "zbyt idealnie":( szukaj sobie bad boya borderko!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...