Skocz do zawartości
Forum

Jak polepszyć swoje samopoczucie?


Gość Autor.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się nie podobam sobie, wręcz nie mogę na siebie patrzeć. Wszystko w mojej twarzy i nie tylko do siebie nie pasuje i jedynie oczy mi się podobają. Brzydzę się sobą.
Jeśli zobaczę kogoś ładniejszego ode mnie to od razu odwracam wzrok. Mam przyjaciółkę która jest ładniejsza ode mnie i jeszcze bardziej mnie to przybija. Próbuje mnie ona oswoić z myślą, że jestem brzydka. Co do mojej postury, to wyglądam raczej jak kręgiel.

Ważę 61 kilogramów i mierzę 164. Twarz mam dość okrągłą, mam pieprzyki i wągry. Jak patrzę na jedzenie to rzygać mi się chce, ale mimo to jem. Próbowałam ćwiczyć, ale nie mam sił. Mięśnie mnie bolą.

Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinnaś spojrzeć na siebie pod innym kątem.Patrz, nie jesteś brzydka.Masz niepowtarzalną twarz, nieidealnie idealną.Jedyną w swoim rodzaju.Ja mam spory nos i kilka piegów na nim- ale i tak go lubię.Kocham swoje rozstępy po ciąży.Biust mam mały a właściwie maleńki.Co z tego?Nie chce być "plastikiem o idealnych wymiarach". Kiedyś miałam na tym punkcie kompleksy.Śmiać mi się chce jak sobie przypomnę co mi kiedyś powiedziała klientka w sklepie : Ogląda staniki a tam rozmiar 75 A i mówi do mnie
-"Ja nie wiem po co i dla kogo takie małe robią?!"
na co ja
- "Np dla mnie, to jest mój rozmiar"
a ona z posmutniałą miną
- "Oj...Zawsze można powiększyć"
Myślałam że pęknę ze śmiechu, powiedziałam że wolę małe naturalne piersi niż duże sztuczne.
Wągry znikną, nie zostaną na całe życie ;).
Jak ,,przyjaciółka" Cię próbuje oswoić z tym że "jesteś brzydka"??
Co do ćwiczeń i bólu mięśni...musisz się rozruszać.Nie ma magicznego środka na piękno...Nic nie ma bez wysiłku...
Głowa do góry ;)

Ile może być krzyku w milczeniu?

Odnośnik do komentarza

Gothica

-"Ja nie wiem po co i dla kogo takie małe robią?!"
na co ja
- "Np dla mnie, to jest mój rozmiar"
a ona z posmutniałą miną
- "Oj...Zawsze można powiększyć"
Myślałam że pęknę ze śmiechu

Hihihihi, ale idiotka z tej klientki:DDD
Autor, skoro mówisz, że masz ładne oczy, to na pewno musisz coś w sobie mieć:) W końcu mają one duży wpływ na wyglad twarzy. A takimi drobiazgami, jak wągry i pieprzyki nie ma co sie przejmować.
Co do ćwiczeń, to zgadzam się z Gothiką-po prostu musi minąć trochę czasu, zanim przyzwyczaisz się do wysiłku. Możliwe, że mięśnie Cię bolały, bo miałaś zakwasy. Ale z czasem, jak sie regularnie ćwiczy, to one zmniejszają się, a w końcu znikają. Nie zrażaj się więc od razu. Zwłaszcza, że to też jest bardzo zdrowe, i podnosi ogólne samopoczucie:)

Odnośnik do komentarza

Niedobór wielu potrzebnych do prawidłowej pracy układu nerwowego składników znajdziesz w preparacie Revitasens. Jest to w pełni bezpieczny suplement diety oparty na witaminie B12, witaminie B6. Suplement ten zawiera też kwas foliowy, olej rybi (kwas omega-3). Jest w stanie odbudować komórki nerwowe, poprawia nastrój.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...