Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, nabrzmiałe i bardzo bolesne piersi a ciąża


Gość md...ic

Rekomendowane odpowiedzi

od 5 dc brałam clo i byłam pod stałym monitoringiem czy mam owulacje. w 14dc pęcherzyki pękły i miałam dwa pelne duże jajeczka, współzyłam od 13-16dc, 16dc lekarz kazal mi brać luteinę przez 12 aż do 28dc. Zrobiłam dwa tsrty po około 7-8 dnia , wynik negatywny. Nie dostałam okresu, a moje piersi sa nabrzmiale i bardzo bolą. Dodam jeszcze że od owulacji miałam ciągłe bóle brzucha , kłucie w jajnikach , nie mam też żadnego śluzu.

Odnośnik do komentarza

Mojej partnerce spóźnia się okres 9dni test negatywny ma nabrzmiałe piersi bolą ja przy dotykaniu najbardziej można nazwać ze dokuczliwie to jest niż bardzo bolą, sutki tez bolą i czasami pobolewa ja brzuch nic więcej się nie dzieje czasami czuje ze już się zbliża okres ale go nie ma zaczyna się martwic przedtem dominował duży stres,przemęczenie dużo pracy zawsze spóźniał się max do 2/3 dni i teraz trochę panikuje ze coś może być żyje w niepokoju Wiek 18L nie wiem może jakieś zmiany hormonalne są ostatnio chorowała na grypę.ma tez problemy z pęcherzem od ponad 6 miesięcy częste oddawanie moczu lekarz przepisywał jej jakieś proszki brała ale mało pomagało niedługo ma USG

Odnośnik do komentarza

stosunek zawsze był zabezpieczeniem nigdy nie dochodziłem w partnerce zawsze poza ale już na szczęście dostała okresu najpierw były małe ilości tak jak by tej wydzieliny jak nazwała ciemnej po badaniu USG bo miała problemy z pęcherzem się uspokoiła i stres mina i dostała okresu widocznie stres był góra choć były momenty ze się nie stresowała. dziękuję bardzo za rady na przyszłość będziemy wiedzieć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...