Skocz do zawartości
Forum

Czy sperma przedostaje się przez tkaniny?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Piszę z problemem, ja i mój chłopak uprawialiśmy petting. Ja miałam na sobie majtki(nie skąpe) natomiast mój chłopak miał na sobie bokserki oraz cienkie spodenki. Po całym zajściu zobaczyłam u siebie na majtkach mokrą plamę. Była to sperma mojego chłopaka. Więc moje pytanie brzmi: Czy plemniki mogą przedostać się przez ubrania? Czy zostają one na pierwszej warstwie materiału? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że plemniki mogą przedostać się przez tkaninę, szanse na zapłodnienie w Twoim przypadku są znikome, lecz istnieje takie ryzyko, zwarzywszy na fakt, że miałaś mokrą bieliznę od jego nasienia. Musicie być bardziej ostrożni jeśli nie chcecie mieć jeszcze potomstwa, rodzicielstwo to wielka odpowiedzialność... Powodzenia :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

pietuch
Oczywiście, że plemniki mogą przedostać się przez tkaninę, szanse na zapłodnienie w Twoim przypadku są znikome, lecz istnieje takie ryzyko, zwarzywszy na fakt, że miałaś mokrą bieliznę od jego nasienia. Musicie być bardziej ostrożni jeśli nie chcecie mieć jeszcze potomstwa, rodzicielstwo to wielka odpowiedzialność... Powodzenia :-) Pozdrawiam

a z jakiego źródła te informacje ?.

Z tego co wiem to nie jest to możliwe przesiąka tylko płyn w którym są plemniki a same plemniki pozostają na zewnętrznej stronie tkaniny więc nie jest to możliwe dodatkowo plemniki nie potrafią się czołgać między włóknami.

Odnośnik do komentarza
Gość marcin102

Cześć, mam pytanie.
Masturbowałem się, następnie przyszla do mnie dziewczyna (okolo godzinę po masturbacji). Jedynie przemyłem ręce, natomiast pozniej zauwazylem ze troche nasienia bylo na moich dresach (wydaje mi sie, ze zaschniete, dopiero spostrzeglem pozniej). Czy jest mozliwe, aby dziewczyna ocierajac badz dotykajac miejsca poplamionego godzinnym nasieniem (nie mam nawet pewnosci, ze dotknela, poniewaz bylo to w okolicy koszulki), nastepnie podczas zalatwiania sie czy jakiejs innej czynnosci przeniosla jeszcze zywe plemniki w swoje miejsce intymne i doszlo do zaplodnienia ?
NIe doszlo do zadnego zblizenia w ten dzien.
Dziewczyna mnie troszkę zaskoczyla wizyta.

Odnośnik do komentarza
Gość magisterr

Jakby tak łatwo dochodziło do zapłodnienia, to ludzie nie musieliby w ogóle uprawiać seksu :)

Jak pewnie czytałeś w internecie, gdzieś pisali o tym, że niby plemniki mogą zostać przeniesione z zwenątrz pochwy przez śluz do jajeczka.

Ale nie wierz w takie historię.
- Nie bez powodu siła wytrysku wyrzuca nasienie całkiem mocno z penisa.
- Nie bez powodu ilość nasienia jaką wyrzuca mężczyzna podczas stosunku jest taka a nie inna.
- Nie bez powodu sam mechanizm zapłodnienia polega na 'penetracji'.
Zastanów się, ile par stara się tygodniami o zapłodnienie - a uprawiają oni normalny seks!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...