Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po niezabezpieczonym stosunku przy grzybicy pochwy


Gość na...ba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszłam grzybice pochwy, która właśnie wyleczyłam, Wczoraj zażyłam ostatnią tabletkę dopochwową. Okres powinnam dostać 28 stycznia. Dodam, że kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia ale wytrysk wywołał ręcznie. Jak myślicie, to normalne że przez tą grzybice spóźnia mi się okres ?

Odnośnik do komentarza

Witam!
W przypadku niezabezpieczonego stosunku istnieje ryzyko ciąży. Powinna Pani wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownego stosunku. Nie można również wykluczyć, że przesunięcie krwawienia jest związane z infekcją lub stosowaniem leków. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

u mnie również okres nie wystapil, ale to bylo miesiac temu. w ciazy nie jestem na szczescie. ginekolog wyjasnil mi ze przez grzybice mogl mi sie wstrzymac okres. niestety grzybica znowu wrocila. mam reakcje alegiczna od provag żelu wiec go na pewno nie moge stosowac. co jeszcze moge kupic bez recepty aby ulzyc sobie dopoki nie pojde do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...