Skocz do zawartości
Forum

Przeklinanie i niegrzeczne zachowanie córki


Rekomendowane odpowiedzi

MOJA CÓRKA MA 10 LAT JEST BARDZO NIEGRZECZNA.NIE POTRAFI USIEDZIEC CHWILI W SPOKOJU .BARDZO DUŻO PRZEKLINA OBRAŻA WSZYSTKICH RÓŻNEGO TYPU WYZWISKAMI .CZĘSTO SIE DENERWUJE I WTEDY BARDZO KRZYCZY I RZUCA O ŚCIANĘ TYM CO MA AKURAT W ZASIĘGU RĘKI.DODAM ŻE CHORUJE ONA NA PADACZKĘ OD 9 MIESIĄCA ŻYCIA I PRZYJMUJE LEK ORFIRYL.TLUMACZĘ JEJ ZE NIE WOLNO PRZEKLINAC ALE NIC DO NIEJ NIE DOCIERA .ŻLE TO WPLYWA NA SYTUACJĘ W RODZINIE .MLODSZA CÓRKA KTÓRA MA TRZY LATKA UCZY SIE OD NIEJ BRZYDKICH SLOW.CÓRKA UCZĘSZCZ NA ZAJĘCIA SOCJOTERAPEUTYCZNE DO PEDAGOGA SZKOLNEGO ALE TA TERAPIA NIE PRZYNOSI SKUTKU WRECZ PRZECIWNIE JEST CORAZ GORZEJ .NIE WIEM CO MAM ROBIC I JAK POMÓC DZIECKU PROSZE O PORADĘ.

Odnośnik do komentarza

Z DOMU NIE WYNIOSLA TYCH SLÓW NIGDY NIE KLOCILIŚMY SIĘ PRZY DZIECIACH.KONSEKWENCJE STARAM SIE WYCIĄGAC ALE ŻADNE KARY NA CÓRKĘ NIE DZIALAJA I PRZYNOSI TO ODWROTNY SKUTEK DO ZAMIERZONEGO POPROSTU JEST CORAZ GORZEJ.NIE POZWALAMY JEJ NA WSZYSTKO.ALE NAWET JAK JEJ COŚ ZABRANIAMY TO ONA I TAK TO ZROBI ZEBY NAS ZDENERWOWAC .MAMY 5 CÓREK W TYM 3 STARSZE OD NIEJ I NIGDY ZADNA NIE SPRAWIALA TAKICH KLOPOTOW CZASEM UDA IM SIE PRZEKLNAC ALE ZARAZ PRZEPROSZA ISTARAJA SIE WIECEJ NIE PRZEKLINAC A ONA NIGDY NIE POTRAFI POWIEDZIEC PRZEPRASZAM.

Odnośnik do komentarza

Nie jest to spowodowane tym aby zwrócić na siebie uwagę.Od małego poświęcamy jej najwięcej uwagi bo choruje na epilepsję. Zawsze była nadpobudliwym dzieckiem nawet posiłki je chodząc po domu . Nie potrafi usiedzieć 5 minut w miejscu.W szkole jakoś udaje się jej usiedzieć chociaż ciągle przeszkadza innym.Często wychodzi do toalety ale tylko po to aby pobiegać po korytarzu.Lekcje musi odrabiać przy włączonym telewizorze bo jak jest za cicho nie potrafi się skupić.W szkole potrafi rozmawiać z koleżanka i zrobić wszystko co pani karze.A inni tak nie potrafią i maja przez nią problemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...